„Energijos“ jaunimas bei keli veteranai antrame kėlinyje nesusitvarkė su lietuvio Marko Kaleinikovo atstovaujamos Latvijos čempionės Liepojos „HK Liepaja“ puolimu bei pralaimėjo rungtynes rezultatu 1:5 (0:0, 0:5, 1:0).

Nuo pat rungtynių pradžios svečiai iš Liepojos perėmė iniciatyvą ir mėgavosi ja visą pirmąjį kėlinį. Neseniai tik naujam sezonui pasiruošimą pradėję elektrėniečiai dažniau sėdėjo ant nubaustųjų žaidėjų suolelio, nei kūrė pavojingas progas prie varžovų vartų.

„Energijos“ ledo ritulininkai pirmame kėlinyje surinko aštuonias baudos minutes ir, nors Liepojos ekipa nuolatos spaudė šeimininkus, tačiau patikimai žaidęs „Energijos“ debiutantas Elvinas Karla sėkmingai gaudė vieną ritulį po kito.

Kėlinio pabaigoje keletą pavojingų progų sukūrė Danielius Nomanovas, tačiau svečiai apsigynė ir pirmasis kėlinys baigėsi lygiosiomis – 0:0.

Antrame kėlinyje Liepojos ekipa įjungė aukštesnę pavarą ir pradėjo mušti įvarčius. Per pirmąsias šešias minutes svečiai du kartus nuginklavo E. Karlą bei išsiveržė į priekį – 2:0.

Įvarčiai pažadino elektrėniškius, kurie surengė tris greitas kontratakas, tačiau ritulys nė karto taip ir neatsidūrė Lepojos komandos vartų tinkle.

Antroje kėlinio dalyje Liepojos ledo ritulininkai toliau rengė pavojingas atakas ir tai davė vaisių – komandiškai žaidę svečiai įmušė dar tris įvarčius ir padidino pranašumą iki penkių (5:0).

Per šias dvidešimt minučių elektrėniškiams pavyko išspręsti baudos minučių problemą – buvo prasižengta vos vieną kartą.

Trečiame kėlinyje žaidimas tapo apylygis. Elektrėniškiai ne tik geriau gynėsi, tačiau ir patys aktyviau grasino varžovų vartams. Likus žaisti mažiau nei penkias minutes Aimo Fiščevo smūgį atrėmęs latvis netrukus traukė ritulį iš savo vartų tinklo – komandos draugo metimą pataisė Mantas Marcinkevičius.