Išvykoje žaidę čempionai 1:2 (0:1) turėjo pripažinti „Hull City“ ekipos pranašumą.

Šeimininkus per pridėtą laiką pirmajame kėlinyje (45+2 min.) į priekį išvedė Adama Diomande, smūgiu „žirklėmis“ pasižymėjęs praktiškai kartu su Abeliu Fernandezu.

Vos prasidėjus antrajam kėliniui rezultatą nuo 11 m žymos išlygino Riyadas Mahrezas.

Visgi ilgai pusiausvyra neišsilaikė. 57 min. antrą ir pergalingą įvartį šeimininkams pelnė Robertas Snodgrassas.

Kiti rezultatai:

Liverpulio „Everton“ 1 - 1 Londono „Tottenham“

5' Ross Barkley [1 - 0]
59' Erik Lamela [1 - 1]

„Burnley“ 0 - 1 „Swansea City“

82' Leroy Fer [0 - 1]

Londono „Crystal Palace“ 0 - 1 „West Browich Albion“

74' Jose Rondon [0 - 1]

„Middlesbrough“ 1 - 1 „Stoke City“

11' Alavaro Negredo [1 - 0]
67' Xherdan Shaqiri [1 - 1]

Pirmą tašką pirmame ture iškovojo „Watford“ klubas, kuriame nebuvo registruotas vartininkas Giedrius Arlauskis, svečiuose susitikimą su „Southampton“ ekipa baigęs lygiosiomis 1:1 (1:0).

Svečiai pirmavo po tikslaus Etienne'o Capoue (9 min.) smūgio, o rezultatą išlygino Nathanas Redmondas (58 min.).

„Southampton“ 1 - 1 „Watford“

9' Etienne Capoue [0 - 1]
58' Nathan Redmond [1 - 1]

76' Ben Watson („Watford“) – raudona kortelė

„Manchester City“ 2 - 1 „Sunderland“

4' Sergio Aguero [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)
71' Jermain Defoe [1 - 1]
88' Paddy McNair [2 - 1] („Sunderland“, į savo vartus)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)