Po šio susitikimo „Stumbro“ futbolininkai su 19 taškų lieka penktoje vietoje, o 13-tą tašką iškovojusi „Utenio“ ekipa lieka septinta.

Susitikime Jonavoje tarp šeštojoje pozicijoje likusios vietos „Lietavos“ (18 tšk.) ir antrą vietą užimančio šalies vicečempiono Trakų „Trakų“ (40 tšk.) klubo užfiksuotos lygiosios 1:1 (0:1).

Pirmame kėlinyje svečius į priekį išvedė Nerijus Valskis (28 min.). Tiesa, pradžioje jo smūgį nuo 11 m žymos atrėmė vartininkas Dmitrijus Babenka, tačiau svečių saugas prie kamuolio suskubo pirmas.

Tačiau antrojo kėlinio pabaigoje „Trakai“ liko nepilnos sudėties, nes raudona kortelė buvo parodyta Georgiui Pelagiui (85 min.), o jau pačioje kompensuoto laiko pabaigoje išlyginamąjį įvartį įmušė Tautvydas Eliošius (90+5 min.).

Aštuonių komandų turnyre pirmauja čempiono titulą ginantis Vilniaus „Žalgiris“ (44 tšk.), o trečiojoje pozicijoje lieka praėjusio sezono bronzos medalininkai Klaipėdos „Atlanto“ (39 taškai) futbolininkai.

„SMScredit.lt A lygos“ turnyro lentelė (vieta, komanda, rungtynės, pergalės, lygiosios, pralaimėjimai, įvarčiai, taškai):

8. „Kauno Žalgiris“ 19 2 6 11 18:39 12

Rezultatyviausi čempionato žaidėjai – po 9 įvarčius – Tomas Radzinevičius (Marijampolės „Sudūva“) ir Davitas Aršakianas (Trakų „Trakai“).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (11)