Jau trečiąjį aukso medalį čempionate iškovojo čekė Veronika Kubinova (76:28). Sidabro medals atiteko prancūzei Constance Devillers (+7 min. 11 sek.). Patricija Babrauskaitė finišavo šešiolikta (+27:43).

Merginų jaunimo grupėje startavo 26 dalyvės.

Vaikinų jaunimo grupėje nugalėjo rusas Leonidas Cvetkovas, 30,2 kilometro su 22 kontroliniais punktais įveikęs per 1 val. 27 min. ir 40 sek. Antrąją vietą užėmė prancūzas Samsonas Deriazas (+1:44). Bronzos medalis atiteko suomiui Sauliui Pietikainenui (+2:55).

Aidas Žigilėjus užėmė 18-ą (+12:27), o Nojus Kalvaitis – 32–ą vietą (+27:04).

Vaikinų jaunimo grupėje startavo 48 dalyviai.

Moterų elito grupėje nugalėjo britė Emily Benham, 20,2 kilometro su 20 kontrolinių punktų įveikusi per 1 val. 29 min. bei 10 sek. Sidabro medalį iškovojo prancūzė Gaelle Barlet (+0:38), o bronzos – šveicarė Maja Rothweiler (+2:25).

Gabrielė Andrašiūnienė užėmė 26–ą (+16:54), o Algirda Zaliauskaitė – 28–ą vietą (+18:24). Ramunė Arlauskienė dėl pradurto dviračio rato varžybų nebaigė.

Moterų elito grupėje startavo 50 dalyvių.

Vyrų elito grupėje trečiąkart šiame čempionate nugalėjo rusas Antonas Foliforovas, greičiausiai įveikęs 42,4 kilometro su 29 kontroliniais punktais trasą (1 val. 41 min. ir 10 sek.). Antrąją vietą iškovojo čekas Krystofas Bogaras (+0:32), o trečiąją – portugalas Davide'as Machado (+0:44).

Jonas Maišelis užėmė 28-ą (+16:47), o Regimantas Kavaliauskas – 36–ą vietą (+21:59), o Šarūnas Dmukauskas trasos nebaigė.

Vyrų grupėje startavo 62 dalyviai.

Europos jaunių čempionato vidutinėje trasoje Eglė Rubaževičiūtė finišavo devintoje vietoje (74:54).

Nugalėjo čekė Vilma Kralova (62:57), aplenkusi prancūzes Mathilde Sipos (+1:50) ir Mia Raichon (+4:21).

Merginų grupėje startavo 25 dalyvės, turėjusios įveikti 18,4 kilometro su 14 kontrolinių punktų trasą.

Jaunių vaikinų grupėje Martynas Jurgaitis užėmė 27–ą vietą (87:16).

Nugalėjo čekas Janas Hašekas (63:51), aplenkęs suomį Eeriką Nurmineną (+3:26) ir rusą Danilą Buzovkiną (+4:00).

Vaikinų grupėje startavo 39 dalyviai, turėję įveikti 24,3 kilometrų su 17 kontrolinių punktų trasą.

Čempionatas Portugalijoje šeštadienį baigsis estafečių varžybomis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (4)