Atsakomas susitikimas po savaitės vyks Kazachstano sostinėje.

Po apylygės kovos, kuri truko pusantro kėlinio ir varžovų 10 min. apgulties, „Žalgiris“ antro kėlinio antroje pusėje perėmė iniciatyvą ir turėjo dvi 100 proc. progas įvarčiui. Deja, jų neišnaudojo.

Tiesa, 77-ą min. „Žalgiris“ pelnė įvartį..., bet iš nuošalės. Nors Elivelto smūgis iš tiesų buvo puikus. O 79-ą min. Donovanas Slijngardas po puikiai atlikto derinio iš arti pataikė į virpstą.

87-ą min. „Žalgiris“ surengė dar vieną greitą ataką, D. Slijngardas perdavė kamuolį vienam prie vartų likusiam Andrija Kaludjerovičiui, bet jis neįveikė priešininkų vartininko Nendado Eričiaus. Lygiosios 0:0.