Kita Lietuvos atstovė Miglė Marozaitė atrankoje tarp aštuonių dalyvių buvo ketvirta ir ketvirtfinalyje lenktyniaus su Lenkijos atstove Katarzyna Kirchenstein (5).

Buvusi pasaulio ir Europos čempionė S. Krupeckaitė 200 m distanciją iš eigos įveikė per 11,127 sek., o M. Marozaitė – per 11,378 sek. Atrankos varžybas laimėjo rusė Darija Šmeliova (11,089 sek.). Antra buvo jos tėvynainė Anastasija Voinova (11,101 sek.).

Vyrų sprinto atrankos varžybose Vasilijus Lendelis (10,241 sek.) tarp 17-os dalyvių buvo aštuntas, o Svajūnas Jonauskas (10,341 sek.) – 11-as. Greičiausiai 200 m distanciją įveikė lenkas Rafalas Sarneckis (10,057 sek.).

V. Lendelis aštuntfinalyje nugalėjo lenką Kamilį Kuczynskį (5), o S. Jonauskas pralaimėjo vengrui Sandorui Szalontay (2).

Antrame paguodos važiavime finišavo antras (aplenkė lenką Maciejų Bieleckį, bet nusileido ukrainiečiui Andrejui Vinokurovui) ir nepateko į ketvirtfinalį.

V. Lendelis ketvirtfinalyje lenktyniaus su lenku Mateuszu Rudyku (9).

Moterų daugiakovės varžybose (omniume) tarp 20-ies dalyvių yra penkios lietuvės. Po dviejų rungčių Europos čempionato bronzos medalio laimėtoja Aušrinė Trebaitė (50 tšk.) po dviejų rungčių užima dešimtą vietą.

Pirmauja lenkė Justyna Kaczkowska (78 tšk.).

Edita Mazurevičiūtė (34 tšk.) užima 12-ą, Justina Jovaišytė (26 tšk.) – 15-ą, Ieva Jakubonytė (22 tšk.) – 16-ą, o Kristina Jakubovskaja (16 tšk.) – 17-ą vietas.

A. Trebaitė pirmojoje rungtyje – skreče (40 ratų; 10 km) – buvo 11-a, o antrojoje rungtyje – 3 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse – užėmė šeštą vietą (3.44,843).

Vyrų daugiakovėje (14 dalyvių) po dviejų rungčių garsusis britas Markas Cavendishas (76 tšk.) užima antrą vietą. Pirmauja šveicaras Gaelis Suteris (78 tšk.).

Triskart pasaulio medisono, 2011 metų pasaulio plento grupinių lenktynių čempionas, 26-ių „Tour de France“ ir 15-os „Giro d'Italia“ lenktynių etapų nugalėtojas M.Cavendishas skrečo rungtyje (60 ratų; 15 km) finišavo trečias, o 4 km asmeninėse persekiojimo lenktynėse iškovojo pirmą vietą (4.24,520).

Vakarinė programa prasidės 17 val.

Ketvirtą kartą Lietuvos dviračių sporto federacijos (LDSF), „Cido“ arenos ir Panevėžio miesto savivaldybės organizuojamose varžybose dalyvauja 103 dviratininkai iš 14-os šalių. Aukštaitijos sostinėje lenktyniauja Baltarusijos, Estijos, Didžiosios Britanijos, Latvijos, Lenkijos, Lietuvos, Norvegijos, Rusijos, Slovakijos, Suomijos, Švedijos, Šveicarijos, Ukrainos bei Vengrijos dviratininkai. Per dvi dienas bus išdalinta 14 medalių komplektų. Arenoje, kurioje 2012 metais vyko Europos treko čempionatas, vyrai ir moterys varžysis sprinto, keirino, skrečo bei daugiakovės (omniumo) varžybose, o jauniai kovos asmeninėse persekiojimo bei grupinėse lenktynėse ir skrečo rungtyje.