Rumunijos rinktinei 27-ą minutę įvartį įmušė Nicolae Stanciu. Tuo metu išlyginamąjį įvartį 87-ą minutę įmušė Jeremy Bokila.

Šiais metais Rumunijos rinktinė žaidė dvejas draugiškas rungtynes – 1:0 nugalėjo Lietuvos rinktinę bei lygiosiomis 0:0 sužaidė su ispanais.

Rumunijos futbolininkai FIFA klasifikacijoje užima 19-ą vietą, o Kongo ekipa – 51-ą poziciją.

Birželio 10-ą dieną Prancūzijoje prasidėsiančių Europos čempionato atidarymo rungtynes Rumunijos komanda žais su čempionato šeimininke Prancūzijos rinktine.

Be šių komandų A grupėje taip pat žais Albanija ir Šveicarija.

Kitose vykusiose kontrolinėse rungtynėse Serbija įveikė Kiprą 2:1 (2:1). Visus tris įvarčius pelnė serbai: Aleksandras Mitrovičius ir Dušanas Tadičius 2-ą ir 10-ą min. į varžovų vartus, o Nikola Maksimovičius 32-ą min. – į savo.