Jos autore moterų vienetų varžybose tapo Kateryna Bondarenko, pirmajame rate 6:1, 6:3 nugalėjusi septintą pagal skirstymą Robertą Vinci.

Kituose vyrų bei moterų vienetų varžybų mačuose pergales iškovojo visi keturi pirmojo aštuntuko žaidėjai.

Vyrų varžybose penktą reitingą turintis japonas Kei Nishikoris 6:1, 7:5, 6:3 nugalėjo italą Simonę Bollelį, o moterų turnyre antroji raketė lenkė Agnieszka Radwanska 6:0, 6:2 nepaliko vilčių serbei Bojanai Jovanovski, ketvirtoji pagal reitingą ispanė Garbine Muguruza 3:6, 6:3, 6:3 įveikė slovakę Anną Karoliną Schmiedlovą, o 2014 metų šio turnyro finalininkė šeštoji pagal skirstymą rumunė Simona Halep 6:2, 6:0 sutriuškino japonę Nao Hibino.

Kitų pirmadienį pasibaigusių, tačiau neskalbtų vienetų varžybų pirmojo rato mačų rezultatai:

Vyrai

23-Jack Sock (JAV) – Robin Haase (Olandija) 6:3, 7:5, 3:6, 6:7 (3:7), 6:2;

22-Viktor Troicki (Serbija) – Grigor Dimitrov (Bulgarija) 2:6, 6:3, 5:7, 7:5, 6:3;

Taro Daniel (Japonija) – Martin Kližan (Slovakija) 3:6, 4:6, 7:5, 6:4, 3:0 - slovako trauma;

Adam Pavlasek (Čekija) – Roberto Carballes Baena (Ispanija) 6:2, 4:6, 6:3, 1:6, 6:1;

Jordan Thompson (Australija) – Laslo Djere (Serbija) 6:3, 6:4, 7:5;

27–Ivo Karlovič (Kroatija) – Albert Montanes (Ispanija) 6:2, 7:6 (9:7), 7:6 (7:5);

Guido Pella (Argentina) – Diego Schwartzmann (Argentina) 6:2, 3:6, 6:2, 6:3;

16-Gilles Simon (Prancūzija) – Rogerio Dutra Silva (Brazilija) 7:6 (7:5), 6:4, 6:2;

Fernando Verdasco (Ispanija) – Steve Johnson (JAV) 7:5, 6:4, 7:5;

Ivan Dodig (Kroatija) – Michail Južnyj (Rusija) 6:4, 5:7, 7:5, 2:6, 6:3;

Moterys

Myrtille Georges (Prancūzija) – Christina McHale (JAV) 6:7 (7:9), 6:-0, 6:3;

13-Svetlana Kuznecova (Rusija) – Jaroslava Švedova (Kazachstanas) 4:6, 6:1, 6:4;

Tsvetana Pironkova (Bulgarija) – 16-Sara Errani (Italija) 6:3, 6:2;

Cagla Buyukakcay (Turkija) – Aliaksandra Sasnovich (Baltarusija) 5:7, 7:6 (7:2), 6:2;

Yanina Wickmayer (Belgija) – Alexandra Dulgheru (Rumunija) 6:1, 6:3.

Vyrų bei moterų vienetų varžybų nugalėtojams atiteks atitinkamai po 2000 ATP ir WTA reitingo taškų bei 2 mln. eurų čekiai.