Antradienį Bukarešto nacionaliniame stadione vykusiose 2015-2016 metų sezono Rumunijos futbolo taurės turnyro finalo rungtynėse „Dinamo“ futbolininkai baudinių serijoje 6:7 nusileido ketvirtą kartą po šešerių metų šį turnyrą laimėjusiam Klužo CFR klubui.

Pagrindinis rungtynių laikas baigėsi lygiosiomis 2:2 (2:0), o per pratęsimą komandos nepasižymėjo.

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame „Dinamo“ komanda po Harlemo Gnohere'o (23 min. iš 11 m baudinio) ir Erico Bicfalvi (36 min.) įvarčių pirmavo 2:0, tačiau antrajame kėlinyje po įvartį į V. Černiausko ginamus vartus įmušė Juanas Carlosas (47 min.) bei Cristianas Lopezas (89 min.).

Penktą kartą šalies taurės turnyro finale žaidė Klužo futbolininkai anksčiau šalies taurę iškovojo 2008, 2009 ir 2010 metais.

22-ą kartą lemiamoje dvikovoje dėl taurės žaidusi Bukarešto „Dinamo“ ekipa šiuo trofėjumi džiaugėsi 13-a kartų, tačiau paskutinį sykį 2012 metais.