Iš viso pulo-9 rungties varžybose jėgas išmėgino 43 vyrai, 6 moterys bei 13 veteranų iš penkių šalių.

Vyrų varžybų finale susitiko Lenkijos atstovai, o nugalėtoju tapęs D. Ejmontas 9:5 įveikė Kristianą Kosiką, kuris turnyre Kaune antras liko antrus metus iš eilės. Praėjusių metų šio turnyro finale K. Kosikas 6:9 nusileido keturiskart Prancūzijos vicečempionui Alexui Montpellier. Pusfinalyje D. Ejmontas tik po atkaklios ir permainingos kovos 9:8 palaužė vilniečio Pijaus Labučio pasipriešinimą, o K. Kosikas 9:3 nugalėjo baltarusį Vladislavą Lesą.

Moterų varžybas laimėjusi U. Štarkaitė lemiamoje dvikovoje 7:6 įrodė savo pranašumą prieš praėjusių metų šio turnyro nugalėtoją kitą kaunietę Agnę Jarušauskaitę. Beje, tai buvo antra šių sportininkių dvikova šiame turnyre – dar pirmo varžybų etapo antrame rate vykusią pirmą šių dviejų kauniečių dvikovą 7:2 taip pat laimėjo U. Štarkaitė. Pusfinalyje U. Štarkaitė 7:2 nugalėjo kaunietę Eveliną Jurelevičiūtę, o A. Jarušauskaitė tokiu pat rezultatu – 7:2 – įveikė vilnietę Simoną Milišauskaitę.

Veteranų varžybas laimėjo kaunietis Ž. Cemnolonskis, finale 7:4 įveikęs norvegą Tapanį Hildoneną. Pusfinalyje Ž. Cemnolonskis 7:5 palaužė telšiškio Žilvino Varnelio pasipriešinimą, o T. Hildonenas 7:3 nugalėjo praėjusių metų šio turnyro finalininką kaunietis Gintarą Sulžicką ir atsirevanšavo jau už nesėkmę tokiu pat rezultatu praėjusių metų pusfinalyje. 2015-ais veteranų grupėje triumfavęs kaunietis Evaldas Sutkus kovoje dėl vietos pusfinalyje 6:7 nusileido G. Sulžickui ir pasidalijo penktą poziciją.