Ryte vyko kvalifikacinės varžybos, kuriose startavo 120 vyrų ir 90 moterų. Į vakare vykusias finalines varžybas pateko po 40 stipriausių vyrų ir moterų. Į finalines varžybas kelialapius iškovojo ir trys lietuviai: Teklė Emilija Gvildytė, Jonas Vytautas Gvildys ir Algirdas Bartkevičius. Į finalą nepateko Martynas Tirlikas ir Kastė Rutkauskaitė.

Vyrų finalinėse varžybose pirmąsias dvi vietas užėmė Šveicarijos sportininkai. Nugalėjo Matthiasas Kyburzas, 4,2 km su 25 kontroliniais punktais trasą įveikęs per 14 min. 33 sek. ir vos 1 sekunde aplenkė tėvynainį Danielį Hubmanną. Trečiąją vietą užėmė pasaulio čempionas švedas Jonas Leanderssonas, nugalėtojui pralaimėjęs vos 5 sekundes.

Sėkmingai startavo ir Jonas Vytautas Gvildys, kuris nuo šveicaro atsiliko 45 sekundėmis ir užėmė 15 vietą. Kitas į sprinto varžybų finalą patekęs lietuvis Algirdas Bartkevičius liko 23-as. Jis nugalėtojui pralaimėjo 1 min. 9 sek.

Moterų grupėje Teklė Emilija Gvildytė finišavo 27-oje vietoje, nuo nugalėjusios šveicarės Judith Wyder atsilikusi 1 min. 42 sek.

Antrąją vietą užėmė pasaulio čempionė danė Maja Alm (+0:08). Trečiąją vietą pasidalijo net trys sportininkės, trasoje sugaišusios tą patį laiką: švedė Tove Alexandersson, suomė Marika Teini ir ukrainietė Nadiya Volynska (+0:29).

Moterys turėjo įveikti 3,4 km su 22 kontroliniais punktais trasą.

Pirmadienį pasaulio taurės etapas baigsis sprinto estafečių varžybomis.