Vienetų varžybose sužaisti pirmi keturi aštuntfinalio mačai, kuriuose pergales iškovojo ir visi trys pirmo aštuntuko žaidėjai.

Trečias pagal skirstymą prancūzas Benoit Paire 6:7 (4:7), 6:3, 6:3 palaužė brito Kyle'o Edmundo pasipriešinimą, penktą reitingą turintis ispanas Guillermo Garcia-Lopezas 6:3, 7:6 (7:3) nugalėjo Stephane'ą Robert'ą, o šeštas pagal reitingą kroatas Borna Čoričius 6:3, 4:6, 6:1 įveikė brazilą Rogerio Dutrą Silvą.

Ketvirtu ketvirtfinalio dalyviu tapo praėjusių metų šio turnyro finalininkas Nickas Kyrgiosas iš Australijos, 7:6 (7:4), 7:5 įrodęs savo pranašumą prieš ispaną Inigo Cervantesą-Hueguną.

Paskutiniame šešioliktfinalio mače aštuntas pagal skirstymą ispanas Pablo Carreno Busta 6:1, 6:3 nugalėjo tėvynainį Fernando Verdasco.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks 250 ATP klasifikacijos taškų ir 82 450 eurų čekis.