Nesėkmę vienetų varžybų starte patyrė latvis Ernestas Gulbis, pirmajame rate 6:7 (3:7), 2:6 pralaimėjęs kroatui Ivanui Dodigui.

Kituose pirmojo rato mačuose šeštas pagal skirstymą brazilas Thomazas Bellucci 6:3, 1:0 nugalėjo mačą dėl traumos nebaigusį rusą Michailą Južną, kuris šį turnyrą laimėjo 2010-aisiais, čekas Lukašas Rosolas 6:7 (2:7), 6:4, 7:6 (7:2) įveikė Denisą Istominą iš Uzbekistano, o Santiago Giraldo iš Kolumbijos 7:5, 7:6 (7:5) įrodė savo pranašumą prieš Mischą Zverevą iš Vokietijos.

Vienetų varžybų nugalėtojui kartu su pagrindiniu prizu atiteks ir 250 ATP reitingo taškų bei 85 450 eurų čekis.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (7)