Sėkmingai pradėjęs vilnietis pirmame atkrintamų varžybų rate (1/32 finalo) po atkaklios kovos 5:9 nusileido praėjusių metų šios rungties Europos vicečempionui lenkui Karoliui Skoweckiui ir tenkinosi 33-ia pozicija.

Pirmame atrankos varžybų, kurios vyko dviejų minusų sistema, rate Pijus Labutis 9:5 nugalėjo Šiaurės Kipro atstovą Osmaną Sanlisovą, tačiau antrame rate 4:9 nusileido šios rungties praėjusių metų Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalininkui olandui Marcui Bijsterboschui ir papildomame mače dėl vietos tarp 64-ių pajėgiausių čempionato dalyvių 9:7 įveikė graiką Manolį Papadodimitrakį.

Marius Ganusauskas šios rungties pirmame rate 3:9 pralaimėjo 2008 ir 2014 metų Europos pirmenybių bronzos medalininkui lenkui Mariuszui Skoneczny, o antrame 4:9 nusileido norvegui Johnui Torresui ir pasidalijo 97-ą poziciją tarp 117-os dalyvių.

Šios rungties moterų varžybas pergale 7:5 prieš ispanę Encarnacion Garzia pradėjusi Simona Milišauskaitė vėliau 1:7 pralaimėjo daugkartinei Europos jaunimo čempionei ir 2013 metų Senojo žemyno pirmenybių bronzos medalininkei Kamilai Chodžajevai iš Belgijos ir 0:7 nusileido triskart Senojo žemyno jaunių čempionei rusei Kristinai Tkač. Mūsiškė pasitraukė iš varžybų.

Nepasisekė su burtais ir Agnei Jarušauskaitei, kuriai pirmenybės baigėsi po dviejų nesėkmių starte: pirmame rate ji 6:7 nusileido 2012 metų šios rungties Europos čempionei lenkei Oliwiai Czuprynskai, kuri šiose pirmenybėse kitose rungtynes jau iškovojo po vieną sidabro bei bronzos medalį, o antrame rate 0:7 pralaimėjo 18-a kartų Šveicarijos pirmenybėse triumfavusiai ir dukart Europos čempionei Christitei Feldman.

Iš viso pulo-9 rungtyje varžosi 117 vyrų ir 48 moterys.