Svečiuose žaidę Arsene'o Wengero auklėtiniai netruko apsiprasti ir per 35 minutes pelnė du įvarčius – po kartą pasižymėjo Mesutas Ozilas ir Alexis Sanchezas.

Tačiau tuomet šou surengė Andy Carrollas, pelnęs tris įvarčius iš eilės ir „West Ham“ komandai suteikęs pranašumą.

Vis tik antro kėlinio viduryje „Arsenal“ dėka Laurento Koscielny įvarčio sugebėjo išlyginti rezultatą, o po finalinio teisėjo švilpuko į savo kraitį įsidėti tašką.

O štai dar bent apie Europos taurės turnyrą pasvajojantis Londono „Chelsea“ klubas gavo antausį – išvykoje 0:1 nusileido nuo pavojingos ribos pabėgusiai „Swansea City“ ekipai.

„West Ham United“ 3 – 3 „Arsenal“
18' [0 – 1] Mesut Ozil
35' [0 – 2] Alexis Sanchez
44' [1 – 2] Andy Carroll
45+2' [2 – 2] Andy Carroll
52' [3 – 2] Andy Carroll
70' [3 – 3] Laurent Koscielny

„Aston Villa“ 1 – 2 „AFC Bournemouth“
45+2' [0 – 1] Steve Cook
74' [0 – 2] Joshua King
85' [1 – 2] Jordan Ayew

„Crystal Palace“ 1 – 0 „Norwich City“
68' [1 – 0] Jason Puncheon

„Southampton“ 3 – 1 „Newcastle“
4' [1 – 0] Shane Long
38' [2 – 0] Graziano Pelle
55' [3 – 0] Victor Wanyama
65' [3 – 1] Andros Townsend

„Swansea City“ 1 – 0 „Chelsea“
25' [1 – 0] Gylfi Sigurdsson

„Watford“ 1 – 1 „Everton“
45+1' [0 – 1] James McCarthy
45+3' [1 – 1] Jose Holebas

„Manchester City“ 2 – 1 „West Bromwich Albion“
6' [0 – 1] Stephane Sessegnon
19' [1 – 1] Sergio Aguero (iš 11 metrų baudinio)
66' [2 – 1] Samir Nasri