Pirmame kėlinyje po kartą pasižymėjo Rubenas Loftusas-Cheekas ir Alexandre Pato, jau per teisėjo pridėtą laiką sėkmingai realizavęs 11 metrų baudinį.

Po pertraukos persvarą padvigubino du tikslūs „Barcos“ mokyklos auklėtinio Pedro įvarčiai.

Nors paskutines minutes „Aston Villa“ žaidė be iš aikštės už antrą geltoną kortelę pašalinto Alano Huttono, „mėlyniesiems“ daugiau pasižymėti nebepavyko.

Identiškais rezultatais 4:0 pergales šventė ir „Manchester City“ bei „Arsenal“ futbolininkai, o štai antroje vietoje žengiantis „Tottenham“ klubas prarado du brangius taškus – sužaidė lygiosiomis 1:1 su „Liverpool“ ekipa.

„Aston Villa“ 0 – 4 „Chelsea“
26' [0 – 1] Ruben Loftus-Cheek
45+3' [0 – 2] Alexandre Pato (iš 11 metrų baudinio)
46' [0 – 3] Pedro Rodriguez
59' [0 – 4] Pedro Rodriguez
85' Alan Hutton („Aston Villa“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„AFC Bournemouth“ 0 – 4 „Manchester City“
7' [0 – 1] Fernando
12' [0 – 2] Kevin de Bruyne
19' [0 – 3] Sergio Aguero
90+3' [0 – 4] Aleksandar Kolarov

„Arsenal“ 4 – 0 „Watford“
4' [1 – 0] Alexis Sanchez
38' [2 – 0] Alex Iwobi
48' [3 – 0] Hector Bellerin
90' [4 – 0] Theo Walcott

„Norwich City“ 3 – 2 „Newcastle United“
45+2' [1 – 0] Timm Klose
71' [1 – 1] Aleksandar Mitrovič
74' [2 – 1] Dieumerci Mbokani
87' [2 – 2] Aleksandar Mitrovič (iš 11 metrų baudinio)
90+3' [3 – 2] Martin Olsson

„Stoke City“ 2 – 2 „Swansea City“
13' [1 – 0] Ibrahim Afellay
53' [2 – 0] Bojan Krkič
68' [2 – 1] Gylfi Sigurdsson
79' [2 – 2] Alberto Paloschi

„Sunderland“ 0 – 0 „West Bromwich Albion“

„West Ham United“ 2 – 2 „Crystal Palace“
15' [0 – 1] Damien Delaney
18' [1 – 1] Manuel Lanzini
41' [2 – 1] Dimitri Payet
67' Cheikhou Kouyate („West Ham“) gavo raudoną kortelę
75' [2 – 2] Dwight Gayle

„Liverpool“ 1 – 1 „Tottenham Hotspur“
51' [1 – 0] Philippe Coutinho
63' [1 – 1] Harry Kane