Vienintelį įvartį 28 min. pelnė Ukrainos rinktinės žvaigždė Andrejus Jarmolenka, pasinaudojęs Ruslano Rotano perdavimu.

Velso komanda vertėsi be didžiausios savo įžymybės Garetho Bale'o.

Andrejus Jarmolenka

Dar viena Europos pirmenybių dalyvė Šiaurės Airija susigrūmė su vienoje atrankos grupėje Lietuvai kompaniją palaikiusia, bet už borto likusio Slovėnija.

Conoro Washingtono įvartis (41 min.) nulėmė pergalę Šiaurės Airijos rinktinei. Slovėnai antrame kėlinyje turėjo realią progą išlyginti rezultatą, tačiau Milivoje Novakovičius (66 min.) nerealizavo 11 metrų baudinio.

Slovėnija būsima pirma Lietuvos rinktinės varžovė 2018 metų pasaulio futbolo čempionato atrankos turnyro F grupėje.

FIFA reitinge Slovėnijos futbolininkai užima 54-ą vietą, o Europos pirmenybių finalo etapui besirengianti Šiaurės Airijos komanda – 28-ą poziciją.

Kitose draugiškose rungtynėse Moldova nutraukė kone dvejus metus trukusią seriją be pergalių ir po 18 iš eilės nelaimėtų mačų nugalėjo Andorą 1:0. Pergalingą įvartį pirmo kėlinio pabaigoje įmušė Igoris Armašas.

Devynioliktą pralaimėjimą paeiliui patyrusi Andoros komanda laimėti negali jau 80-ies rungtynių iš eilės.

Retą pergalę šventė ir Farerų salų atstovai, po dramatiškos kovos 3:2 nugalėję kitą futbolo nykštuką – Lichtenšteiną. Likus žaisti pusvalandį Farerai triuškino varžovus trijų įvarčių persvara, bet Lichtenšteino futbolininkai sugebėjo ją sumažinti iki minimumo.

Rezultatai

Ukraina 1 – 0 Velsas
28' [1 – 0] Andrejus Jarmolenka

Andora 0 – 1 Moldova
45' [0 – 1] Igoris Armašas

Lichtenšteinas 2 – 3 Farerų salos
6' [0 – 1] Branduras Hendrikssonas
44' [0 – 2] Joanas Simunas Edmundssonas
58' [0 – 3] Christianas Holstas
74' [1 – 3] Robinas Gubseras
90' [2 – 3] Sandro Wolfingeris

Šiaurės Airija 1 – 0 Slovėnija
42' [1 – 0] Conoras Washingtonas

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (8)