Mače tarp „Newcastle United“ ir „Sunderland“ 83-iąją minutę išlyginamąjį įvartį įmušęs Aleksandras Mitrovičius, kaip įprasta, įvarčiu džiaugėsi lakstydamas ir glėbesčiuodamasis su komandos draugais, tačiau staiga serbas sulaukė nekviestų svečių.

Į aikštę įsiveržęs fanas taip pat norėjo prisijungti prie šventimo ir apkabinti savo herojų, tačiau iš pradžių viskas vyko ne taip, kaip jis įsivaizdavo.

Bėgdamas į futbolininko glėbį sirgalius paslydo ir krito, o visiškai tuo pačiu metu į fano ištiestas rankas šokęs A. Mitrovičius gerbėjo nepagavo ir tėškėsi ant žemės.

Vis dėlto netrukus abu nelaimėliai atsistojo ir apsikabinimu pratęsė džiaugsmą įvarčiu, kuris išgelbėjo „Newcastle United“ nuo pralaimėjimo (1:1).