„Sharks“ ledo ritulininkai svečiuose 13 tūkst. žiūrovų akivaizdoje 1:3 (0:1, 1:0, 0:2) turėjo pripažinti 31-ą pergalę per 70 mačų iškovojusios ir dešimtoje pozicijoje Vakarų konferencijoje esančios Arizonos „Coyotes“ (69 tšk.) komandos pranašumą.

Per 12 žaidimo minučių (11:57) lietuvis kartą netaikliai metė į varžovų vartus ir antrame kėlinyje (30:23) už žaidimą aukštai pakelta lazda gavo dvi baudos minutes.

Iš viso šiame sezone 38-erių metų puolėjas Dainius Zubrus per 40 rungtynių pelnė 3 įvarčius, atliko 2 rezultatyvius perdavimus ir surinko 16 baudos minučių.

Įvarčius arenos šeimininkams pelnė Michaelas Stone'as (13:23; 1 rezultatyvus perdavimas), Shane'as Doanas (58:29) ir Antoine'as Vermette'as (59:06), o „Coyotes“ vartininkas Mike'as Smithas atrėmė 27 varžovų metimus iš 28.

Vienintelio įvarčio autoriumi svečių gretose tapo Tomašas Hertlas (34:29), o „Sharks“ vartininko Martino Joneso sąskaitoje – 19 atremtų arenos šeimininkų metimų iš 21.