34-erių metų lietuvis 110 km nuvažiavo per 2 valandas 45 minutes 44 sekundes ir finiše 1 sekunde aplenkė antrą bei trečią vietas užėmusius atitinkamai Tesfomą Okubamariamą iš Eritrėjos ir Alžyro atstovą Abderrahmane'ą Mansourį.

Už ketvirtą pergalę šį sezoną T. Vaitkui atiteko septyni pasaulio reitingo taškai.

Lietuvos dviratininkas laimėjo ir tarpinį sprinto finišą (98 km).

Lenktynių nugalėtoju tapo lietuvio komandos draugas marokietis Essaidas Abelouache. Kitas tris vietas užėmė taip pat „Al Nasr-Dubai“ dviratininkai: antras liko alžyrietis Adilas Barbari, trečias – T. Vaitkus (atsiliko 6 sek.), o ketvirtas – italas Luca Wackermannas (+34 sek.).

Iš 72 startavusių dviratininkų klasifikuotas 41.

Už trečiąją vietą T. Vaitkui atiteko 25 pasaulio reitingo taškai, o iš viso jis šiose lenktynėse pelnė 44 Tarptautinės dviračių sporto sąjungos (UCI) sudaromo reitingo taškus.

T. Vaitkus, kuris laimėjo ir pirmąjį etapą, tapo geriausiu šių lenktynių sprinteriu, o „kalnų karaliaus“ įskaitoje užėmė antrą vietą.