Savo varžovus nugalėjo ir į aštuntfinalį pateko „Liverpool“ (Anglija), Leverkuseno „Bayer“ (Vokietija), Prahos „Sparta“ (Čekija), Romos „Lazio“ (Italija) ir „Valencia“ (Ispanija) klubai.

Bilbao „Athletic“ (Ispanija) ekipai iškopti į kitą etapą pakako ir lygiųjų namuose 1:1 su „Marseille“ (Prancūzija) komanda. O štai Donecko „Šachtar“ (Ukraina) futbolininkai - nustebino. Jie svečiuose net 3:0 sutriuškino Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) ekipą, nors namuose buvo sužaidę tik be įvarčių 0:0.

Bilbao „Athletic“ (Ispanija)*** 1 - 1 „Marseille“ (Prancūzija) (pirmas mačas - 1:0, bendras rezultatas - 2:1);

40' Michy Batshuayi [0 - 1]
81' Sabin Merino [1 - 1]

Leverkuseno „Bayer“*** (Vokietija) 3 - 1 Lisabonos „Sporting“ (Portugalija) (pirmas mačas - 1:0, bendras rezultatas - 4:1);

30' Karim Bellarabi [1 - 0]
38' Joao Mario [1 - 1]
65' Karim Bellarabi [2 - 1]
87' Hakan Calhanoglu [3 - 1]

„Krasnodar“ (Rusija) 0 - 3 Prahos „Sparta“ (Čekija)*** (pirmas mačas - 0:1, bendras rezultatas - 0:4);

51' Lukaš Mareček [0 - 1]
57' Martin Frydek [0 - 2]
70' Kehinde Fatai [0 - 3]

68' Charles Kabore („Krasnodar“) - raudona kortelė

Romos „Lazio“ (Italija)*** 3 - 1 Stambulo „Galatasaray“ (Turkija) (pirmas mačas - 1:1, bendras rezultatas - 4:2);

59' Marco Parolo [1 - 0]
60' Felipe Anderson [2 - 0]
62' Yasin Oztekin [2 - 1]
72' Miroslav Klose [3 - 1]

„Liverpool“ (Anglija)*** 1 - 0 „Augsburg“ (Vokietija) (pirmas mačas - 0:0, bendras rezultatas - 1:0);

5' James Millner [1 - 0] (iš 11 metrų baudinio)

Vienos „Rapid“ (Austrija) 0 - 4 „Valencia“ (Ispanija)*** (pirmas mačas - 0:6, bendras rezultatas - 0:10);

60' Rodrigo [0 - 1]
64' Sofiane Feghouli [0 - 2]
72' Pablo Piatti [0 - 3]
88' Ruben Vezo [0 - 4]

Gelzenkircheno „Schalke“ (Vokietija) 0 - 3 Donecko „Šachtar“ (Ukraina)*** (pirmas mačas - 0:0, bendras rezultatas - 0:3);

27' Marlos [0 - 1]
63' Facundo Ferreyra [0 - 2]
77' Viktor Kovalenka [0 - 3]

*** - pateko į aštuntfinalį

----------------------------------------------------------------------

Vėlaus vakaro turnyro dalyje vyko dar septynerios rungtynės nuo 22.05 val. Po jų vietas aštuntfinalyje taip pat išsikovojo dar po du Anglijos („Manchester United“ ir Londono „Totenham“) bei Ispanijos klubus („Sevilla“ ir „Villarreal“), Dortmundo „Borussia“ (Vokietija), šveicarų „Basel“ (tik dėka daugiau įvarčių svečiuose) ir belgų Briuselio „Anderlecht“ (tik po pratęsimo) ekipos.

„Basel“ (Šveicarija)*** 2 - 1 „St. Etienne“ (Prancūzija) (pirmas mačas - 2:3, bendras rezultatas - 4:4, šveicarai pateko dėl daugiau įvarčių svečiuose);

15' Luca Zuffi [1 - 0]
90' Moustapha Sall [1 - 1]
90+2' Luca Zuffi [2 - 1]

82' Valentin Eysseric („St. Etienne“) - raudona kortelė
84' Breel Embolo („Basel“) - raudona kortelė

„Porto“ (Portugalija) 0 - 1 Dortmundo „Borussia“ (Vokietija)*** (pirmas mačas - 0:2, bendras rezultatas - 0:3);

23' Iker Casillas [0 - 1] („Porto“, į savo vartus)

„Manchester United“ (Anglija)*** 5 - 1 „Midtjylland“ (Danija) (pirmas mačas - 1:2, bendras rezultatas - 6:3);

28' Pione Sisto [0 - 1]
32' Nikolaj Bodurov [1 - 1] („Midtjylland“, į savo vartus)
64' Marcus Rashford [2 - 1]
75' Marcus Rashford [3 - 1]
88' Ander Herrera [4 - 1] (iš 11 metrų baudinio)
90' Memphis Depay [5 - 1]

42' Juan Mata („Man. United“) - nerealizavo 11 metrų baudinio
89' Andre Romer („Midtjylland“) - raudona koretelė

„Molde“ (Norvegija) 1 - 0 „Sevilla“ (Ispanija)*** (pirmas mačas - 0:3, bendras rezultatas - 1:3);

43' Eirik Hestad [1 - 0]

„Napoli“ (Italija) 1 - 1 „Villarreal“ (Ispanija)*** (pirmas mačas - 0:1, bendras rezultatas - 1:2);

17' Marek Hamšik [1 - 0]
59' Tomas Pina [1 - 1]

Pirėjo „Olympiakos“ (Graikija) 1 - 2 Briuselio „Anderlecht“ (Belgija)***, - po pratęsimo (pirmas mačas - 0:1, antras mačas 1:0, pratęsimas - 0:2, bendras rezultatas - 1:3).

29' Konstantinos Fortounis [1 - 0]
103' Frank Acheampong [1 - 1]
112' Frank Acheampong [1 - 2]

Londono „Tottenham“ (Anglija)*** 3 - 0 „Fiorentina“ (Italija) (pirmas mačas - 1:1, bendras rezultatas - 4:1).

25' Ryan Mason [1 - 0]
63' Erik Lamela [2 - 0]
81' Gonzalo Rodriguez [3 - 0] („Fiorentina“, į savo vartus)

Anksčiausiai vykusiame mače Maskvos „Lokomotiv“ klubas namuose su Stambulo „Fenerbahče“ komanda sužaidė lygiosiomis 1:1 (1:0), bet pralaimėjo varžovams svečiuose 0:2 ir iš turnyro pasitraukė.

Trečiadienį pirmu aštuntfinalio dalyviu tapo Bragos „Sporting“ (Portugalija) klubas – 2:1 ir 2:2 – eliminavęs „Sion“ (Šveicarija) ekipą.

2015-2016 metų sezono Europos lygos futbolo turnyro nugalėtojas gegužės 18 dieną paaiškės Bazelyje (Šveicarija).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (17)