Paryžiuje vykusioje dvikovoje PSG klubas tik po atkaklios kovos 2:1 (1:1) įveikė Londono „Chelseą“ ir įgijo vieno įvarčio pranašumą.

Šeimininkai pirmavo po galingo Zlatano Ibrahimovičiaus baudos smūgio 39 minutę, tačiau 45 min. rezultatą po kampinio išlygino Johnas Obi Mikelis. Vis dėlto antro kėlinio antroje pusėje PSG surengė dar vieną rezultatyvią ataką, kurios smaigalyje atsidūrė vos prieš kelias minutes aikštėje po keitimo pasirodęs Edisonas Cavani – 2:1.

Tuo metu susitikimas Lisabonoje tarp vietos „Benfica“ ir Sankt Peterburgo „Zenit“ ekipų baigėsi dramatiška portugalų pergale 1:0 (0:0), kurią 91 min. smūgiu galva išplėšė Jonas.

Beje, rusai akistatą baigė be 90 min. išvaryto Domenico Criscito, po kurio pražangos ir buvo pelnytas vienintelis įvartis.

Atsakomieji šių porų mačai numatyti kovo 9 dieną.

Rungtynės:

PSG 2 – 1 Londono „Chelsea“
39' [1 – 0] Zlatan Ibrahimovič
45+1' [1 – 1] John Obi Mikel
78' [2 – 1] Edison Cavani

Lisabonos „Benfica“ 1 – 0 Sankt Peterburgo „Zenit“
90+1' [1 – 0] Jonas

90' Domenico Criscito („Zenit“) parodyta raudona kortelė