Pergalę „kanonieriams“ atnešė du vienas paskui kitą sekę įvarčiai pirmo kėlinio viduryje: 23-ią minutę pasižymėjo Mesutas Ozilas, o po minutės – ir Alexas Oxlade'as-Chamberlainas.

Tris taškus „Arsenal“ klubas iškovojo po daugiau nei mėnesio pertraukos – per paskutinius keturis mačus sykį buvo pralaimėta ir tris kartus sužaista lygiosiomis.

Pergalė leido Londono ekipai pakilti į trečią vietą turnyro lentelėje. Pagal surinktus taškus (48) „Arsenal“ pavijo „Tottenham“ komandą, o nuo išsišokėlio „Leicester City“ dar atsilieka penkiais.

Mesutas Ozilas

O štai labiausiai kautoje vakaro dvikovoje žiūrovai išvydo daug neįtikėtinų epizodų, o finalinis teisėjo švilpukas tarp Londono „Chelsea“ ir „Manchester United“ paskelbė lygiąsias 1:1.

Nesportiniu elgesiu pasižymėjo „Chelsea“ saugas Cescas Fabregasas, kuris viename iš epizodų specialiai užmynė varžovui ant kojos.

Antro kėlinio pradžioje šiurpią traumą patyrė „mėlynųjų“ gynėjas Kurtas Zouma. 21-erių futbolininkas nesėkmingai nusileido ant žolės ir jo kelis persisuko į kitą pusę. Riksmas, kurį girdėjo visi mačo dalyviai ilgam išliks jų galvoje.

#BPLNBCDeportes ¡Terrible! la lesión de @KurtZouma del @ChelseaFC https://t.co/9GbVgJrqHS— NBC Deportes (@NBCDeportes) February 7, 2016

Grįžkime prie rezultato: prabėgus valandai „raudonuosius velnius“ į priekį išvedė Jesse Lingardas, bet jau per teisėjo pridėtą laiką lygiąsias išplėšė tikslus Diego Costos smūgis.

„AFC Bournemouth“ 0 – 2 „Arsenal“
23' [0 – 1] Mesut Ozil
24' [0 – 2] Alex Oxlade-Chamberlain

Chelsea 1 – 1 Manchester United
61' [0 – 1] Jesse Lingard
90' [1 – 1] Diego Costa