Į mačą susirinkę žiūrovai įvarčius išvydo tik antrame kėlinyje. Negana to, pirmieji pasižymėjo svečiai – iškart po pertraukaus įvartį pelnė Keko.

Bet neilgai trukus Jose Gimenezas išlygino, o Saulas Niguezas persvėrė rezultatą „Atletico“ naudai. Pačioje susitikimo pabaigoje tašką padėjo trečią komandos įvartį įmušęs Fernando Torresas.

Po šios pergalės „Atletico“, kaip ir ir „Barcelona“, turi 51 tašką. Tačiau katalonai yra sužaidę net dvejomis rungtynėmis mažiau, todėl veikiausiai vėl susigrąžins vienvaldžių lyderių vardus.

O štai Italijos „Serie A“ pirmenybėse „Fiorentina“ išvykoje sužaidė 1:1 su „Bologna“, o Milano „Inter“ taip pat svečiuose nesugebėjo įveikti „Genoa“ komandos.

Ispanijos „Primera“ lyga

„Atletico“ 3 – 1 „Eibar“
46' [0 – 1] Keko
56' [1 – 1] Jose Gimenez
63' [2 – 1] Saul Niguez
90' [3 – 1] Fernando Torres

„Rayo Vallecano“ 2 – 0 „Las Palmas“
3' [1 – 0] Miku
74' [2 – 0] Bebe

„Athletic“ 0 – 0 „Villarreal“
90' Daniele Bonera („Villarreal“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
90' Inaki Williams („Athletic“) gavo raudoną kortelę – antra geltona

„Gijon“ 1 – 1 „Deportivo“
32' [1 – 0] Jony
41' [1 – 1] Luis Alberto

„Bologna“ 1 – 1 „Fiorentina“
57' Matias Fernandez („Fiorentina“) gavo raudoną kortelę – antra geltona
59' [0 – 1] Federico Bernardeschi
63' [1 – 1] Emanuele Giaccherini

„Genoa“ 0 – 0 „Lazio“