Tuo metu kitame mače Liverpulio „Everton“ savo stadione 3:0 (1:0) pranoko „Newcastle United“ ekipą ir pakilo į 11-tą vietą.

Rungtynės:

Anglijos „Premier“ lyga

Liverpulio „Everton“ 3 – 0 „Newcastle United“
23' [1 – 0] Aaron Lennon
88' [2 – 0] Ross Barkley (11 m)
90+4' [3 – 0] Ross Barkley (11 m)

90+3' Jamaal Lascelles („Newcastle United“) parodyta raudona kortelė

PSG pagerino nepralaimėtų rungtynių serijos Prancūzijoje rekordą

21-ą pergalę Prancūzijos aukščiausiosios futbolo lygos („Ligue 1“) XXIV turo rungtynėse iškovojo 20 komandų turnyro lyderis ir čempiono titulą ginantis „Paris St Germain“ (66 tšk.) klubas, namuose 3:1 (1:1) nugalėjęs dvyliktoje pozicijoje esančią „Llorient“ (30 tšk.) ekipą.

Po įvartį nugalėtojams pelnė Edisonas Cavani (6 min.), Zlatanas Ibrahimovičius (55 min.) ir Layvinas Kurzawa (69 min.), o garbės įvartį į šeimininkų vartus įmušė Raphaelis Guerreiro (19 min.).

Tai buvo jau 33-ios„Paris St Germain“ futbolininkų nepralaimėtos rungtynės šalies pirmenybėse ir jie pagerino nuo 1994-1995 metų sezono „Nantes“ ekipai priklausiusi rekordą – 32 nepralaimėti susitikimai iš eilės.

Paskutinį kartą „Paris St Germain“ klubas nesėkmę patyrė 2015 metų kovo 15 dieną, kai svečiuose 2:3 nusileido Bordo „Girondins“ komandai.

Antroje vietoje lieka „Monaco“ (42 tšk.) klubas, o į trečią poziciją pakilo „Nice“ (39 tšk.) komanda, savo aikštėje 1:0 (0:0) įveikusi devynioliktoje vietoje esančią „Toulouse“ (20 taškų) ekipą. Vienintelio įvarčio autoriumi tapo Hatemas Ben Arfa (82 min.).

Prancūzijos „Ligue 1“

„Guingamp“ 4 – 0 „Troyes“

5' Mevlut Erdinc [1 - 0]
46' Younousse Sankhare [2 - 0]
56' Thibault Giresse [3 - 0]
90' Ludovic Blas [4 - 0]

„Lille“ 1 – 0 „Caen“

59' Adama Soumaoro [1 - 0]

85' Michael Jordan N'Kololo („Caen“) - raudona kortelė

„Lyon“ 3 – 0 „Bordeaux“

41' Alexandre Lacazette [1 - 0]
87' Alexandre Lacazette [2 - 0]
90+3' Aldo Kalulu [3 - 0]

„Nantes“ 3 – 1 „GFC Ajaccio“

14' Emiliano Sala [1 - 0]
23' Alejandro Bedoya [2 - 0]
26' Ulrich Kevin Mayi [2 - 1]
53' Adryan [3 - 1]

51' Amos Youga („GFC Ajaccio“) - raudona kortelė

„Nice“ 1 – 0 „Toulouse“

82' Hatem Ben Arfa [1 - 0]

„Reims“ 2 – 1 „Angers“

15' Arnold Bouka Moutou [0 - 1]
43' Hamari Traore [1 - 1]
50' Gaetan Charbonnier [2 - 1]

90+1' Pierrick Capelle („Angers“) - raudona kortelė

PSG 3 – 1 „Lorient“

6' Edison Cavani [1 - 0]
19' Raphael Guerreiro [1 - 1]
55' Zlatan Ibrahimovič [2 - 1]
69' Layvin Kurzawa [3 - 1]