Jurgeno Kloppo auklėtinius 19-ą minutę į priekį išvedė Roberto Firmino, tačiau Noridžo komanda sugebėjo atsakyti net trimis tiksliais smūgiais be atsako.

Bet „raudonieji“ nepasidavė: Jordano Hendersono ir R. Firmino įvarčiai leido išlyginti rezultatą, o varžovų dovanėle pasinaudojęs Jamesas Milneris sugrąžino jiems persvarą.

Bet ir tai dar nebuvo viskas. Per teisėjo pridėtą laiką krito dar du įvarčiai: 92-ąją švieslentėje užsidegė du ketvertai, bet prieš pat finalinį švilpuką pergalę „Liverpool“ komandai išplėšė gražiai pasižymėjęs Adamas Lallana.

Nesėkmę namuose patyrė niekaip savo žaidimo nerandantis „Man United“ klubas, namuose 0:1 nusileidęs aukštyn šoktelėjusiai „Southampton“ komandai.

O štai „Watford“ savų žiūrovų akivaizdoje 2:1 įveikė „Newcastle United“ ekipą, o Giedrius Arlauskis net nebuvo registruotas rungtynėms.

Tai tik patvirtino lygos naujokų trenerio žodžius, kad Anglijoje nepritapęs lietuvis sausio pabaigoje paliks komandą. Jau anksčiau buvo skelbiama, kad vartininku domisi Barselonos „Espanyol“ klubas, už G. Arlauskį pasiryžęs sumokėti 1 mln. eurų.

„Norwich“ 4 – 5 „Liverpool“
19' [0 – 1] Roberto Firmino
29' [1 – 1] Dieumerci Mbokani
41' [2 – 1] Steven Naismith
54' [3 – 1] Wesley Hoolahan (iš 11 metrų baudinio)
56' [3 – 2] Jordan Henderson
63' [3 – 3] Roberto Firmino
75' [3 – 4] James Milner
90+2' [4 – 4] Sebastien Bassong
90+5' [4 – 5] Adam Lallana

„Crystal Palace“ 1 – 3 „Tottenham Hotspur“
30' [1 – 0] Jan Vertonghen (į savus vartus)
63' [1 – 1] Harry Kane
84' [1 – 2] Dele Alli
90+5' [1 – 3] Nacer Chadli

„Leicester City“ 3 – 0 „Stoke City“
42' [1 – 0] Daniel Drinkwater
66' [2 – 0] Jamie Vardy
87' [3 – 0] Jose Leonardo Ulloa

„Manchester United“ 0 – 1 „Southampton“
87' [0 – 1] Charlie Austin

„Sunderland“ 1 – 1 „AFC Bournemouth“
13' [0 – 1] Benik Afobe
45+1' [1 – 1] Patrick van Aanholt

„Watford“ 2 – 1 „Newcastle United“
46' [1 – 0] Odion Ighalo
58' [2 – 0] Craig Cathcart
71' [2 – 1] Jamaal Lascelles

„West Bromwich Albion“ 0 – 0 „Aston Villa“

„West Ham United“ 2 – 2 „Manchester City“
1' [1 – 0] Enner Valencia
9' [1 – 1] Sergio Aguero (iš 11 metrų baudinio)
56' [2 – 1] Enner Valencia
81' [2 – 2] Sergio Aguero