Vienintelį rungtynių įvartį įmušė PSG lyderis Zlatanas Ibrahimovičius. Švedas pasižymėjo 73 minutę, kuomet kamuolį į vartus pasiuntė po Davido Luizo perdavimo.

PSG komanda yra absoliuti „Ligue 1“ lygos lyderė. Po 21 rungtynių Paryžiaus klubas yra iškovojęs 18 pergalių, 3 kartus sužaidęs lygiosiomis bei savo sąskaitoje turi 57 taškus. Artimiausias PSG priešininkas – „Angers“ su 34 taškais.

Tuo metu „Toulouse“ komanda su 4 pergalėmis, 8 lygiosiomis ir 9 pralaimėjimais užima priešpaskutinę – devynioliktą – vietą.

Kiti rezultatai:

„Bastia“ 1 – 0 „Montpellier“
48' [1 – 0] Floydas Ayite

„Bordeaux“ 1 – 0 „Lille“
51' [1 – 0] Cheickas Diabate

GFC Ajjacio 2 – 2 „Reims“
2 '[1 – 0] Khaildas Boutaibas
22' [1 – 1] Nicolas De Preville
31' [1 – 2] Nicolas De Preville
72' [2 – 2] Damnjanas Djokovičius

„Guingamp“ 2 – 2 „Nantes“
3' [1 – 0] Nicolas Benezetas
24' [2 – 0] Yannisas Saliburas
64' [2 – 1] Christope‘as Kerbratas (į savo vartus)
90+1' [2 – 2] Youssoufas Sabaly

„Troyes“ – „Rennes“
7' [1 – 0] Fabienas Camusas
15' [2 – 0] Jeanas Corentinas
21' [2 – 1] Fallou Diagne (iš 11 metrų)
28' [2 – 2] Ousmane‘as Dembele
39' [2 – 3] Fallou Diagne (iš 11 metrų)
81' [2 – 4] Kamilas Grosicki

Tuo metu Ispanijos „Primera Division“ lygoje kiek netikėtai lygiosiomis 0:0 su „Betis“ komanda sužaidė ketvirtoje vietoje esantis „Villarreal“ klubas.

Visi rezultatai:

„Sevilla“ 2 – 1 „Malaga“
40' [1 – 0] Kevinas Gameiro
42' [2 – 0] Kevinas Gameiro
72' [2 – 1] Charlesas

„Celta Vigo“ 4 – 3 „Levante“
35' [1 – 0] Johnas Guidetti
40' [2 – 0] Johnas Guidetti
57' [3 – 0] Iago Aspasas
63' [3 – 1] Deyversonas
65' [3 – 2] Pedro Lopezas
84' [4 – 2] Fabianas Orellana
89' [4 – 3] Jose Moralesas

„Real Sociedad“ 1 – 1 „Dep. La Coruna“
26' [0 – 1] Luisas Alberto
75' [1 – 1] Xabi Prieto (iš 11 metrų)