10 minutę svečiai įsiveržė į priekį, tačiau po penkių minučių Alcaceras Paco išlygino rezultatą. 22-ąją minutę sostinės ekipa vėl įgijo pranašumą, tačiau Santi Mina įvartis dar pirmajame kėlinyje nulėmė lygiąsias.

Kitose rungtynėse įvyko miesto derbis, kuriame susigrūmė dvi Sevilijos ekipos – „Real Betis“ ir „Sevilla“. Žiūrovai šiame susitikime įvarčių neišvydo, tačiau pamatė kovingas 90 minučių per kurias teisėjas parodė net 12 geltonų kortelių.

Dar vienas susitikimas baigėsi minimalia Barselonos „Espanyol“ pergale prieš „Las Palmas“.

„Valencia“ 2 – 2 „Getafe“
10' [0 – 1] P. Sarabia
15' [1 – 1] A. Paco
22' [1 – 2] A. Lafita
35' [2 – 2] S. Mina

„Espanyol“ 1 – 0 „Las Palmas“
67' [1 – 0] F. Caicedo

„Real Betis“ 0 – 0 „Sevilla“

La Korunjos „Deportivo“ 2 – 0 „Eibar“
41' [1 – 0] L. Perez (iš 11 m)
74' [2 – 0] A. Arribas
69' Luisinho („Deportivo“) pašalintas iš aikštės

Šeštadienį sužaistas ir vienas Italijos čempionato mačas. Bolonijoje susigrūmė vietos „Bologna“ bei „Empoli“ klubai.

Pirmieji šiose rungtynėse į priekį išsiveržė svečiai – 24 minutę persvarą jiems padovanojo tiksliai smūgiavęs Manuelis Pucciarelli. Franco Brienzai vos po 12 minučių pavyko atstatyti pusiausvyrą, tačiau veiksmas pirmajame kėlinyje tuo nesibaigė.

42 minutę dar vieną įvartį „Empoli“ ekipai pelnė Massimo Maccarone, o neilgai trukus rezultatą vėl išlygino Mattia Destro.

Penktąjį mačo įvartį sirgaliai išvydo jau 49 minutę, kai dublį į savo sąskaitą įsirašė M. Maccarone. Tuomet atrodė, jog galima sulaukti itin rezultatyvaus mačo.

Vis dėlto, žiūrovų liūdesiui, šis įvartis buvo paskutinis, ir persvarą išsaugoję svečiai išsivežė tris taškus. Šie jiems bent iki rytojaus leido pakilti į šeštą poziciją.