„Miestiečius“ į priekį 26-ą minutę išvedė Wilfriedas Bony, o kito įvarčio žiūrovams reikėjo laukti itin ilgai. Tiesa, jis vietinių sirgalių nenudžiugino, nes paskutinę pridėto laiko minutę rezultatą išlygino tikslus Bafetimbi Gomiso smūgis.

Vis tik „žydrieji“ sugebėjo išplėšti tris taškus – per antrą teisėjo pridėto laiko minutę pergalingą įvartį įmušė Kelechi Iheanacho.

Tuo metu iš UEFA Čempionų lygos iškritęs „Manchester United“ klubas išvykoje gavo antausį nuo lygos naujokų „Bournemouth“ futbolininkų – 1:2.

Šalto dušo Louiso van Gaalo auklėtiniai sulaukė jau 2-ą susitikimo minutę, kuomet kamuolį į jų vartus pasiuntė Junioras Stanislasas.

Nors dar pirmame kėlinyje rezultatą išlygino Marouane'as Fellaini, iškart po pertraukos pergalingu smūgiu pasižymėjo Joshua Kingas.

„Norwich City“ 1 – 1 „Everton“
15' [0 - 1] Romelu Lukaku
47' [1 - 1] Wesley Hoolahan

„Crystal Palace“ 1 – 0 „Southampton“
38' [1 - 0] Yohan Cabaye

„Manchester City“ 2 – 1 „Swansea City“
26' [1 - 0] Wilfried Bony
90' [1 - 1] Bafetimbi Gomis
90+2' [2 - 1] Kelechi Iheanacho

„Sunderland“ 0 – 1 „Watford“
4' [0 - 1] Odion Ighalo

„West Ham United“ 0 – 0 „Stoke City“

„AFC Bournemouth“ 2 – 1 „Manchester United“
2' [1 - 0] Junior Stanislas
24' [1 - 1] Marouane Fellaini
54' [2 - 1] Joshua King