Geriausią Lietuvos dviratininką iki gruodžio 17 dienos rinks LDSF Vykdomasis komitetas, dviračių sporto treneriai, sporto žurnalistai ir portalo Cycling.lt lankytojai.

Rinkimų rezultatai bus paskelbti gruodžio 18 dieną.

Kandidatai ir jų pasiekimai:

Ignatas Konovalovas (1985 m. gruodžio 8 d., Panevėžys)

I. Konovalovas po kelių metų jį lydėjusių nesėkmių šiemet vėl sugrįžo į pasaulio dviračių sporto elitą. Panevėžietis, atstovaudamas trečiojo diviziono „Marseille 13-KTM“ (Prancūzija) komandai, pasiekė didžiausią savo karjeros pergalę - laimėjo lenktynes „4 Jours de Dunkerque“ (Prancūzija, 2.HC kategorija). Ateinantį sezoną aukščiausio diviziono komandai FDJ (Prancūzija) atstovausiantis dviratininkas „Circuit des Ardennes“ (Prancūzija, 2.2) lenktynėse buvo trečias.

Simoma Krupeckaitė (1982 m. gruodžio 13 d., Utena)

Viena geriausių pasaulio treko dviratininkių S. Krupeckaitė gruodžio mėnesį vėl priminė apie save. Sprinterė Naujojoje Zelandijoje vykusio antrojo pasaulio treko taurės varžybų etapo sprinto rungtyje iškovojo bronzos medalį. Simona Europos čempionate buvo penkta, o pasaulio čempionate - septinta.

Ramūnas Navardauskas (1988 m. sausio 30 d., Kvėdarna)

R. Navardauskas rugsėjo mėnesį Ričmonde (JAV) tapo pirmuoju lietuviu, kuris pasaulio plento dviračių čempionato vyrų grupinėse lenktynėse iškovojo bronzos medalį. Vienas geriausių Lietuvos dviratininkų šiemet tapo Lietuvos asmeninių lenktynių čempionu, apgynė „Circuit Cycliste Sarthe - Pays de la Loire“ (Prancūzija, 2.1 kategorija) lenktynių nugalėtojo titulą, o „GP Ouest Frence - Plouay“ (Prancūzija, 1.UWT kategorija) lenktynėse finišavo trečias.

Katažina Sosna (1990 m. lapkričio 30 d., Vilnius)

K. Sosna šiemet plento dviratį iškeitė į kalnų. Italijoje gyvenanti vilnietė ne kartą įvairiose MTB varžybose lipo ant prizininkų pakylos, bet svarbiausi laimėjimai pasiekti pasaulio, Europos ir Lietuvos čempionatuose. Pasaulio ir Europos MTB maratono pirmenybėse ji buvo atitinkamai trylikta ir septinta, o Lietuvos kalnų dviračių kroso čempionate iškovojo aukso medalį.

Evaldas Šiškevičius (1988 m. gruodžio 26 d., Vilnius)

E. Šiškevičius iš „Marseille 13-KTM“ (Prancūzija) komandos sezono pradžioje laimėjo „Circuit des Ardennes“ lenktynes, „Tour de Picardie“ (Prancūzija, 2.1) lenktynėse buvo trečias, o sezono pabaigoje R.Navardauskui padėjo iškovoti pasaulio čempionato bronzą bei laimėjo „Tour of Yancheng Coastal Wetlands“ (Kinija, 2.2) lenktynes, nugalėjęs ir viename iš dviejų etapų.

Aušrinė Trebaitė (1988 m. spalio 18 d., Panevėžys)

A. Trebaitė spalio mėnesį Šveicarijoje vykusio Europos treko čempionato daugiakovės (omniumo) varžybose iškovojo bronzos medalį. Panevėžietė pasaulio čempionate Prancūzijoje laimėjo daugiakovės varžybų skrečo lenktynes. Aušrinė šiemet apgynė Lietuvos plento asmeninių lenktynių čempionės titulą.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)