Pirmame šių rungtynių kėlinyje iniciatyvą turėjo svečiai, tačiau įvarčių pelnyta nebuvo, ir komandos išėjo ilsėtis švieslentėje degant dviems nuliams.

Antroje mačo dalyje vaizdas pasikeitė. „Borussia“ futbolininkai pelnė net tris įvarčius ir privertė „Bayern“ pirmą kartą šiame sezone Vokietijoje aikštę palikti nuleidus galvas. Įvarčius šeimininkams pelnė Oscaras Wendtas, Larsas Stindlas ir Fabianas Johnsonas. Vienintelį įvartį svečiams 81 rungtynių minutę įmušė pirmą kartą šį sezoną aikštėje pasirodęs prancūzas F. Ribery.

Menchengladbacho klubas savo nepralaimėtų rungtynių seriją pratęsė iki dešimties ir turnyro lentelėje bent jau laikinai pakilo į trečią poziciją. Net ir pralaimėję „Bayern“ futbolininkai išliko „Bundesliga“ lyderiais.

Kituose šeštadienio susitikimuose „Mainz“ 3:1 išvykoje nugalėjo „Hamburg“, Berlyno „Hertha“ namuose 2:1 palaužė dešimtyje likusią Leverkūzeno „Bayer“ ekipą, „Koln“ 0:1 nusileido „Augsburg“ klubui, „Hoffenheim“ išvykoje šeštą pridėto laiko minutę išplėšė tašką susitikime su „Ingolstadt“.

Paskutiniame šeštadienio susitikime pagrindiniai įvykiai taip pat dėjosi pačioje pabaigoje. Ji sėkmingesnė buvo Dortmundo „Borussia“ futbolininkams, svečiuose pranokusiems „Wolfsburg“ 2:1.

„Borussia“ (M) 3 – 1 „Bayern“
54' [1 – 0] O. Wendt
66' [2 – 0] L. Stindl
68' [3 – 0] F. Johnson
81' [3 – 1] F. Ribery

„Hamburg“ 1 – 3 „Mainz“
16' [0 – 1] J. Samperio
51' [0 – 2] J. Samperio
76' [0 – 3] C. Clemens
90' [1 – 3] J. Djourou

„Hertha“ 2 – 1 „Bayer“
7' [1 – 0] V. Darida
29' [1 – 1] J. Hernandez
60' [2 – 1] J. Brooks
17' S. Boenisch („Bayer“) pašalintas iš aikštės

„Ingolstadt“ 1 – 1 „Hoffenheim“
66' [1 – 0] Roger
90+6' [1 – 1] M. Uth

„Koln“ 0 – 1 „Augsburg“
64' [0 – 1] R. Bobadilla

„Wolfsburg“ 1 – 2 „Borussia“ (D)
33' [0 – 1] M. Reus
90' [1 – 1] R. Rodriguez (11 m)
90' [1 – 2] Sh. Kagawa