8. Ralf Tribuntsov (Estija) - 51,12
---------------------------------------
9. David Gamburg (Izraelis) - 21,19
10. Danas Rapšys (Lietuva) - 51,20

Atrankoje D. Rapšys nuotolį nuplaukė per 51,65 sekundės, finišavo antras trečiame plaukime ir buvo tryliktas bendroje įskaitoje.

53,22 sekundės sugaišęs Gytis Stankevičius bendroje įskaitoje tarp 45-ių atletų liko 30-as. Iki išsvajoto šešioliktuko jam pritrūko 1,26 sekundės.

G. Titenį pristabdė peties trauma

Dėl peties skausmų vyrų 200 metrų plaukimo krūtine atrankoje nedalyvavo ir savo takelį tuščią paliko 26-erių metų anykštėnas Giedrius Titenis, kuris trečiadienį vakare vykusiame 50 metrų krūtine rungties finale (26,38 sek.) dar kartą pagerino Lietuvos rekordą, o nuo bronzą iškovojusių varžovų atsiliko vos 0,03 sek.

Tuo metu 18-metis Andrius Šidlauskas finišavo per 2:10,53 min. (septintas savo plaukime), bet šio rezultato neužteko, kad mūsiškis prasibrautų į finalą – jis liko 21-as tarp 31-o dalyvio.

P. Strazdas – dvidešimtas

Povilas Strazdas 200 metrų nuotolį laisvu stiliumi įveikė per 1 minutę 47,22 sekundės ir antrame plaukime finišavo septintas, o bendroje įskaitoje liko 20-as tarp 37-ių atrankos dalyvių. Iki finalinio aštuntuko lietuviui pritrūko 2,49 sekundės.

* * *

Senojo žemyno pirmenybėse dalyvauja septyni Lietuvos atstovai, tačiau dėl traumos jas praleidžia bene ryškiausia mūsų rinktinės žvaigždė 18-metė Rūta Meilutytė.

Varžybose Izraelyje gruodžio 2-6 dienomis Lietuvos garbę gina G. Titenis, Mindaugas Sadauskas, D. Rapšys, vasarą jaunimo čempionatuose puikiai plaukęs A. Šidlauskas, P. Strazdas, G. Stankevičius ir į didįjį plaukimą grįžęs Deividas Margevičius.

Rinktinei vadovauja treneriai Žilvinas Ovsiukas ir Ina Paipalienė.