Tai paaiškėjo sekmadienį po antrųjų pusfinalio rungtynių, kuriose argentiniečiai po 11 m baudinių įveikė Meksikos ekipą.

Normalus rungtynių laikas baigėsi 0:0, o pratęsime komandos pasikeitė įvarčiais - 1:1. Iš pradžių 104 min. po Carloso Salcido įvarčio į priekį išsiveržė meksikiečiai, bet 110 min. Lucianas Figueroa rezultatą išlygino.

Mušant 11 m baudinius, sėkmė lydėjo argentiniečius 6-5.

Beje, antrojo kėlinio pabaigoje abejose komandose liko po 10 žaidėjų, kai teisėjas už atskiras pražangas pašalino po vieną abiejų ekipų futbolininką. Iki to laiko rungtynės vyko itin ramiai.

Kaip jau skelbėme, šeštadienį pirmajame pusfinalyje pasaulio čempionė Brazilija įveikė pirmenybių šeimininkę Vokietiją 3:2 (2:2).

Statistika:

Argentina - Meksika 1:1, po pratęsimo (0:0, 0:0; 1:1). Luciano Figueroa (110); Carlos Salcido (104).

11 m baudiniai 6-5.

Pašalinti Javier Saviola (Argentina, 90), Rafael Marquez (Meksika, 90+4).