Bendroje įskaitoje S. Ramanauskas surinko 76 taškus ir nusileido tik bendraamžiui iš Latvijos Reiniui Berziniui (102 tšk.).

Trečias bendroje įskaitoje su 55 taškais liko kitas latvis Arturas Pilagas.

Penktadienį S. Ramanauskas 1500 m nuotolyje užėmė antrą vietą, šeštadienį nesėkmingai startavo 500 m sprinte, kur liko tik 25-as, o sekmadienį nugalėjo 1000 m distancijoje ir iškovojo teisę startuoti superfinale.

Superfinale lietuvis 1500 nuotolį įveikė per 2 minutes 29,662 sekundės ir, 1,128 sekundės nusileidęs latviui R. Berziniui, liko antras.

Trečiuoju finišavo kitas jau minėtas latvis A. Pilagas – 2 minutės 33,121 sekundės.

Iš viso šioje amžiaus grupėje varžėsi 28 čiuožėjai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos, Rusijos, Baltarusijos bei Ukrainos.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)