Jau pati mačo pradžia šeimininkams susiklostė labai nesėkmingai. Nors katalonai dvikovą pradėjo be savo lyderio Lionelio Messi, jiems pirmiesiems pavyko įmušti įvartį.

11-ąją minutę prie savęs keletą varžovų pritraukęs ir juos pergudravęs Sergi Roberto labai gražiai perdavė kamuolį Luisui Suarezui, o šis puikiu smūgiu pasiuntė jį į tolimąjį „Real“ vartų kampą kampą.

Įmušę įvartį, svečiai nenusiramino. „Barcelona“ futbolininkai kur kas dažniau grasino šeimininkų vartams.

38-ąją minutę Madrido klubo problemos dar padidėjo. Andresas Iniesta atliko puikų perdavimą Neymarui ir vienas prieš Keylorą Navasą atsidūręs brazilas „Barcelona“ klubo pranašumą padvigubino – 2:0.

53-ąją minutę „Barcelona“ pasiuntė šeimininkus į nokautą. Graži katalonų ataka baigėsi Neymaro perdavimu kulnu ir Andreso Iniestos galingu šūviu – 3:0.

57-ąją minutę aikštėje pasirodė ir L.Messi. Argentinietis pakeitė Ivaną Rakitičių.

74-ąją minutę Katalonijos klubas pradėjo pasityčiojimą iš savo priešininkų – 4:0. Dar vieną vinį į varžovų karstą įsmeigė vienas prieš vartininką iššokęs Luisas Suarezas.

Keturiais įvarčiais „Real“ problemos nesibaigė. 85-ąją minutę nesugebėdamas susitaikyti su pralaimėjimu Isco specialiai kirto per kojas Neymarui ir iš karto prieš save išvydo raudoną kortelę.

Po pergales "Barcelona" prieš "Real" įgijo 6 taškų pranašumą.

Rezultatas:

„Real Madrid“ 0 – 4 „Barcelona“

11' [0 – 1] L. Suarez

39' [0 – 2] Neymar

53' [0 – 3] A. Iniesta

74' [0 – 4] L. Suarez

85' Isco („Real“) pašalintas iš aikštės

„Real Sociedad“ 2 – 0 „Sevilla“

73' [1 – 0] I. Agirretxe

77' [2 – 0] X. Prieto