Atkakliose ir permainingose rungtynėse, kuriose netrūko ir emocinių protrūkių, nugalėjo svečiai rezultatu 26:28 (14:12).

Likus žaisti 1 minutę ir 26 sekundes rezultatui esant 26:27 buvo skirtas 7 metrų metimas ir pašalintas 2 minutėms Paulius Šarkauskas. Jūris Aganauskas stojo realizuoti 7 metrų metimo, tačiau Tadas Sveikauskas atrėmė smūgį ir neleido išlyginti rezultato. Kitoje kauniečių atakoje 2 minučių nuobaudą užsidirbo vilnietis Paulius Verbickas, nors HC „Vilniaus“ ekipa sugebėjo apsiginti, tačiau, skubėdami į lemiamą ataką, suklydo ir Deivydas Virbauskas pelnė paskutinį įvartį į Vilniaus vartus.

Pralaimėjusiems 7 įvarčius įmetė Petras Raupėnas, po 6-is – Šarūnas Sakalauskas ir Jūris Aganauskas.

Nugalėtojų gretose išsiskyrė: Vaidas Drevinskas – 9 (1 iš 7 m.), Paulius Šarkauskas ir Deivydas Virbauskas – po 5-is.

29-ą rungtynių minutę raudona kortele buvo nubaustas „Granito-Gajos- Kario“ žaidėjas Aurimas Balčiūnas.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)