Vienetų varžybų nugalėtojo titulą sekmadienį apgynė favoritu laikytas kroatas Marinas Čiličius, finale per pusantros valandos 6:4, 6:4 įveikęs antrą pagal skirstymą ispaną Roberto Bautistą.

Iškovojęs pirmąją pergalę šį sezoną ir 14-ą karjeroje 27-erių metų kroatas kartu su pagrindiniu prizu gavo 250 ATP reitingo taškų ir 127 tūkst. dolerių čekį.

Dvejetų varžybas laimėjo rusai Andrejus Rubliovas ir Dmitrijus Tursunovas, lemiamoje dvikovoje 2:6, 6:1, 10:6 įveikę moldavo Radu Alboto bei čeko Františeko Čermako duetą.

Austrijoje triumfavo D. Ferreras

Austrijos sostinėje baigėsi ATP serijos tarptautinis „Erste Bank Open“ vyrų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudarė 1,745 mln. eurų.

Pergalę vienetų varžybų finale iškovojo turnyro favoritu laikytas ispanas Davidas Ferreras per 2 valandas ir 14 minučių 4:6, 6:4, 7:5 įveikęs pirmą kartą ATP serijos turnyrų finaluose žaidusį amerikietį Steve'ą Johnsoną.

Tai buvo jau penktasis ispano laimėtas ATP serijos turnyras šį sezoną ir jis pagal pergalių skaičių pavijo šveicarą Rogerį Federerį. Daugiau turnyrų šiemet – devynis – laimėjo tik pajėgiausias planetos tenisininkas serbas Novakas Djokovičius.

Laimėjęs 25-ą turnyrą karjeroje D. Fererras be pagrindinio prizo savo taupyklę papildė 500 ATP reitingo taškų bei 423 tūkst. eurų čekiu.

Dvejetų varžybas laimėjo austro Lukaszo Kuboto ir brazilo Marcelo Melo duetas, finale 4:6, 7:6 (7:3), 10:6 palaužęs antrosios turnyro poros brito Jamie'o Murray'aus ir australo Johno Peerso pasipriešinimą.

Čekas apgynė titulą Stokholme

Švedijos sostinėje pasibaigusio ATP serijos tarptautinio vyrų teniso turnyro „If Stockholm Open“, kurio prizų fondą sudarė 537 tūkst. eurų, vienetų varžybų nugalėtojo titulą apgynė favoritu laikytas čekas Tomašas Berdychas.

Sekmadienį finale 30-metis čekas per 1 valandą 24 minutes 7:6 (7:1), 6:2 įveikė septintą reitingą turėjusį amerikietį Jacką Socką ir Stokholme triumfavo jau trečią kartą. Anksčiau T. Berdychas čia laimėjo 2012 ir 2013 metais.

Laimėjęs dvyliktąjį ATP serijos turnyrą karjeroje T. Berdychas kartu su pagrindiniu prizu iškovojo 250 ATP klasifikacijos taškų bei 97 700 eurų čekį.

Dvejetų turnyrą laimėjo antrąjį reitingą turėję amerikiečiai Nicholas Monroe ir Jackas Sockas, finale 7:5, 6:2 įveikę kroato Mate Pavičiaus ir Michaelio Venuso duetą.