Neabejotinas pastarųjų metų Prancūzijos klubinio futbolo lyderis „Paris Saint Germain“ klubas varžovų pasipriešinimą palaužė tik mačui artėjant prie pabaigos.

72 min. ir 83 min. kamuolį į varžovų vartus pasiuntė Zlatanas Ibrahimovičius. Progas pasižymėti jam sukūrė Edinsonas Cavani ir Serge'as Aurier.

„Paris Saint Germain“ per 10 turų surinko 26 taškus ir artimiausiu persekiotojus „Angers“ bei „Caen“ klubus lenkia 5 taškais. Šios ekipos taip pat iškovojo pergales svečiuose. „Angers“ 2:1 įveikė „Toulouse“ futbolininkus, o „Caen“ 1:0 palaužė „Reims“ komandą.

Ketvirtą vietą su 19 taškų užimanti „Saint-Etienne“ ekipa namuose 2:0 įveikė „GFC Ajaccio“ futbolininkus.

Prancūzijos čempionato rezultatai:

„SC Bastia“ 0 - 2 „Paris Saint Germain“

72' [0-1] Zlatan Ibrahimovic
83' [0-2] Zlatan Ibrahimovic

„Toulouse“ 1 - 2 „Angers“

25' [1-0] Oscar Trejo
27' [1-1] Cheikh Ndoye
34' [1-2] Abdoul Razzagui Camara

„Reims“ 0 - 1 „Caen“

74' [0-1] Julien Feret

„Guingamp“ 1 - 1 „Lille“

30' [0-1] Sofiane Boufal
33' [1-1] Jimmy Briand
89' Stophira Sunzu („Lille“) pašalintas iš aikštės

„Nantes“ 3 - 0 „Troyes“

41' [1-0] Valentin Rongier
51' [2-0] Youssouf Sabaly
62' [3-0] Yacine Bammou

„Saint-Etienne“ 2 - 0 „GFC Ajaccio“

20' [1-0] Robert Beric
70' [2-0] Kevin Monnet-Paquet

Italijoje į antrą vietą pakilo „Roma“ futbolininkai

Italijos „Serie A“ futbolo čempionate šeštadienį sužaisti du aštunto turo susitikimai. Į antrą vietą pakilo „Roma“ futbolininkai, namuose rezultatu 3:1 įveikę „Empoli“ komandą. Įvarčius nugalėtojams antrajame kėlinyje pelnė Miralemas Pjaničius, Daniele De Rossi ir Mohamedas Salahas.

Kitose rungtynėse „Torino“ ekipa namuose lygiosiomis 1:1 sužaidė su „AC Milan“ futbolininkais.

Italijos čempionato rezultatai:

„Roma“ 3 - 1 „Empoli“

56' [1-0] Miralem Pjanic
59' [2-0] Daniele De Rossi
69' [3-0] Mohamed Salah
75' [3-1] Marcel Buechel

„Torino“ 1 - 1 „AC Milan“

63' [0-1] Carlos Bacca
73' [1-1] Daniele Baselli