Tai paaiškėjo po šeštadienį pasibaigusių pusfinalio mačų, kuriuose A. Radwanska 6:3, 6:1 nugalėjo trečiąją pagal reitingą čekę Karoliną Pliskovą, o D. Kovinič 6:4, 6:7 (2:7), 6:2 įveikė serbę Bojaną Jovanovski ir pirmą kartą pateko į WTA serijos turnyrų vienetų varžybų finalą.

A. Radwanskai tai bus 23-asis WTA serijos turnyrų finalas karjeroje ir trečiasis šiemet. Lenkė iš viso laimėjo 15 turnyrų, o paskutinį – šiemet rugsėjo pabaigoje Japonijoje.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 WTA klasifikacijos taškų bei 111 389 dolerių čekis.

Teniso turnyro Honkonge vienetų varžybų finale žais serbė ir vokietė

Honkonge vykstančio WTA serijos tarptautinio moterų teniso turnyro „Prudential Hong Kong Tennis Open“, kurio prizų fondą sudaro 250 tūkst. JAV dolerių, lemiamoje vienetų varžybų dvikovoje žais ketvirtoji pagal skirstymą serbė Jelena Jankovič ir antrąjį reitingą turinti vokietė Angelique Kerber.

30-metė J. Jankovič šeštadienį pusfinalyje 6:4, 7:5 nugalėjo trečiąją raketę amerikietę Venus Williams ir žais jau trečiajame šiemet bei 35-ajame karjeroje WTA serijos turnyro finale. Keturiolika finalų laimėjusi serbė šiemet iškovojo vieną pergalę – rugsėjo pabaigoje Kinijoje.

27-erių metų A. Kerber pusfinalyje nesunkiai – 6:2, 6:2 – susitvarkė su penktąja pagal reitingą australe Samantha Stosur ir WTA serijos turnyro finale žais jau penktą kartą šiemet bei 14-tą karjeroje. Beje, septynis titulus iškovojusi vokietė šiemet laimėjo visus keturis finalus, kuriuose žaidė.

Kartu su pagrindiniu prizu vienetų varžybų nugalėtojai atiteks 280 WTA klasifikacijos taškų bei 43 tūkst. dolerių čekis.