Tai buvo ketvirtasis šiemet ir vienuoliktas per visą karjerą Šveicarijos tenisininko laimėtas turnyras.

Kartu su pagrindiniu prizu S. Wawrinkai, kuris tapo pirmuoju šveicaru, nuo 2006-ųjų metų laimėjusiu Tokijo turnyrą (anuomet nugalėjo Rogeris Federeris – BNS), atiteko 500 ATP klasifikacijos taškų bei 306 200 JAV dolerių čekis.

B. Paire, kuriam tai buvo ketvirtasis tokio lygio turnyro finalas per visą karjerą, buvo priverstas tenkintis 300 ATP reitingo taškų bei 138 tūkst piniginiu prizu.

Tarpusavio mačuose kortuose Šveicarijos tenisininkas prieš prancūzą pirmauja 5-1.

Dvejetų varžybas turnyre Tokijuje laimėjo trečia pagal reitingą Raveno Klaaseno iš Pietų Afrikos Respublikos ir brazilo Marcelo Melo pora, finale 7:6 (7:5), 3:6, 10:7 privertusi pasiduoti Kolumbijos tenisininkų duetą – Juaną Sebastianą Cabalą bei Robertą Farahą.

ATP serijos „Rakuten Japan Open Tennis Championships 2015“ vyrų teniso turnyro Japonijos sostinėje prizų fondą sudarė 1,263 mln. dolerių.