Vienetų varžybų šešioliktfinalyje Viktoras Troickis iš Serbijos 6:4, 6:4 nugalėjo penktą raketę kanadietį Milošą Raoničių, septintas pagal reitingą belgas Davidas Goffinas 6:2, 6:3 sutriuškino italą Andreasą Seppį, o austras Andreasas Haideris-Maureris iš tolesnės kovos eliminavo aštuntą pagal skirstymą prancūzą Jo-Wilfriedą Tsongą - 7:6 (7:4), 6:2.

Kituose pirmadienio vienetų šešioliktfinalio mačuose sėkmė lydėjo amerikietį, čeką, kiną ir italą.

Jack Sock (JAV) - Teimuraz Gabašvili (Rusija) - 6:4, 6:3;
Lukaš Rosol (Čekija) - Aljaž Bedene (D. Britanija) - 1:6, 7:6 (8:6), 6:3;
Zhang Ze (Kinija) - Denis Istomin (Uzbekistanas) - 6:3, 1:6, 6:3;
Fabio Fognini (Italija) - Martin Kližan (Slovakija) - 6:2, 6:1.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojui atiteks 500 ATP klasifikacijos taškų ir 654 725 dolerių čekis.

Moterų turnyre paaiškėjo pirmos aštuntfinalio dalyvės

Kinijos sostinėje tęsiasi WTA serijos „China Open“ moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro 4,75 mln. JAV dolerių. Vienetų varžybose pirmadienį paaiškėjo pirmos šešios aštuntfinalio dalyvės.

Pergales šešioliktfinalyje iškovojo ir dvi pirmo aštuntuko žaidėjos - 2011-ais šį turnyrą laimėjusi ir ketvirtą reitingą turinti lenkė Agnieszka Radwanska 4:6, 6:1, 6:4 įveikė vokietę Moną Barthel, o septinta raketė ispanė Carla Suarez Navarro 7:6 (7:1), 6:2 nugalėjo Monicą Puig iš Puerto Riko.

Kituose šešioliktfinalio mačuose rusė Anastasija Pavliučenkova 6:4, 1:6, 6:3 įrodė savo pranašumą prieš ukrainietę Eliną Svitoliną, amerikietė Madison Keys 3:6, 6:1, 6:0 privertė pasiduoti kitą Ukrainos atstovę Kateriną Bondarenko, italė Roberta Vinci 6:2, 6:2 nugalėjo belgę Alison Van Uytvanck, o rusė Svetlana Kuznecova 3:6, 6:3, 6:4 palaužė amerikietės Sloanes Stephens pasipriešinimą.

Taip pat sužaisti likę pirmo rato mačai.

11-Belinda Benčič (Šveicarija) - Madison Brengle (JAV) - 6:7 (4:7), 6:4, 6:3;

13-Andrea Petkovič (Vokietija) - Eugenie Bouchard (Kanada) - 6:2, 1:1 (Bouchard trauma);

Mirjana Lučič-Baroni (Kroatija) - Irina Begu (Rumunija) - 6:1, 3:6, 6:3;

Samantha Stosur (Australija) - Monica Niculescu (Rumunija) - 6:3, 6:2.

Be pagrindinio prizo vienetų varžybų nugalėtojai atiteks ir 1000 WTA reitingo taškų ir 973 505 dolerių čekis.