26 min. šeimininkus į priekį išvedė Lorenzo Insigne, 62 min. rezultatą padvigubino Gonzalo Higuainas. 64 min. Mario Lemina rezultatą sušvelnino, tačiau iškovoti bent tašką Turino ekipa nesugebėjo.

Tik 13-ą vietą užimantis „Juventus“ klubas per 6 turus iškovojo tik 5 taškus.

Į trečia vietą pakilusi „Roma“ komanda namuose net 5:1 sutriuškino „Carpi“ komandą. Šeimininkams įvarčius pelnė Konstantinos Manolas, Miralemas Pjaničius, Gervinho, Mohamedas Salah ir Lucas Digne. Svečiams garbės įvartį pelnė Marco Borriello, o 77 min. Matosas nerealizavo 11 m baudinio.

„SSC Napoli“ 2-1 „Juventus“

26' [1-0] Lorenzo Insigne
62' [2-0] Gonzalo Higuain
64' [2-1] Mario Lemina

„Roma“ 5-1 „Carpi“

24' [1-0] Konstantinos Manolas
28' [2-0] Miralem Pjanic
31' [3-0] Gervinho
34' [3-1] Marco Borriello
51' [4-1] Mohamed Salah
68' [5-1] Lucas Digne
77' Matos („Carpi“) nerealizavo 11 m baudinio