Rungtynės šeimininkams prasidėjo nesėkmingai – 10-ą min. aikštę dėl patirtos traumos turėjo palikti komandos lyderis Lionelis Messi. Kelio traumą patyręs puolėjas negalės žaisti apie du mėnesius.

Tikimasi, kad argentinietis į aikštę galės išbėgti lapkričio 21 dieną, kai „El Clasico“ mače „Barcelona“ kausis su Madrido „Real“ futbolininkais.

Ispanijos čempionate 28 metų L. Messi per 6 rungtynes pelnė 3 įvarčius.

Be L. Messi likusioje Katalonijos komandoje iniciatyvos ėmėsi Luisas Suarezas.

Urugvajietis 25-ąją minutę po Sergi Roberto perdavimo išvedė katalonus į priekį, o 54-ąją minutę padidino pranašumą. 66-ąją minutę progą pasižymėti ir galutinį tašką padėti turėjo Neymaras, bet brazilui nepavyko realizuoti 11 m baudinio. Svečiai rungtynių pabaigoje sušvelnino atsilikimą - 88 min. pasižymėjo Jonathanas Viera. Tačiau išsigelbėti nuo pralaimėjimo svečiams nepavyko.

Po šios pergalės į antrą vietą pakilusi „Barcelona“ tašku aplenkė aršiausius savo varžovus Madrido „Real“ futbolininkus, kurie namuose lygiosiomis 0:0 sužaidė su „Malaga“ komanda. Nuo 77 min. „Malaga“ ekipa žaidė be pašalinto iš aikštės Nordino Amrabato, bet į trečią poziciją smuktelėjęs „Real“ klubas kiekybinės persvaros neišnaudojo.

Ispanijos čempionato lydere tapo penktą pergalę iš eilės iškovojusi „Villarreal“ ekipa. „Villarreal“ namuose 1:0 įveikė Madrido „Atletico“ komandą.

„Barcelona“ 2–1 „Las Palmas“

25' [1–0] Luis Suarez
54' [2–0] Luis Suarez
66' Neymar („Barcelona“) nerealizavo 11 m baudinio
88' [2–1] Jonathan Viera

„Real Madrid“ 0-0 „Malaga“

77' Nordin Amrabat („Malaga“) parodyta raudona kortelė

„Sevilla“ 3-2 „Rayo Vallecano“

23' [1-0] Kevin Gameiro
45' [2-0] Steven Nzonzi
51' [2-1] Bebe
68' [2-2] Javi Guerra
83' Antonio Amaya („Rayo Vallecano“) pašalintas iš aikštės
86' [3-2] Yevheniy Konoplyanka

„Villarreal“ 1-0 „Atletico Madrid“

14' [1-0] Leo Baptistao

„Eibar“ 1-1 „Celta Vigo“

3' [1-0] Borja Baston
76' [1-1] Iago Aspas