Po geriausio starto per 118 metų - penkių pergalių iš eilės - „Manchester City“ patyrė antrą pralaimėjimą. Trečią pergalę iš eilės Anglijos čempionate iškovojusi „Tottenham Hotspur“ komanda pirmoji praleido įvartį, bet svečius iš Mančesterio sutriuškino rezultatu 4:1.

Praėjusiame ture vicečempionas „Manchester City“ namuose 1:2 turėjo pripažinti „West Ham United“ futbolininkų pranašumą.

Šeštadienio rungtynėse Mančesterio ekipą į priekį išvedė klubo naujokas Kevinas de Bruyne, pasižymėjęs 25 min. Prieš pat pertrauką rezultatą išlygino Ericas Dieris.

50-ą min. Toby'is Alderweireldas išvedė šeimininkus į priekį, 61 min. pirmą sezono įvartį pagaliau pelnė praėjusiame čempionate žibėjęs Harry'is Kane'as, o 79 min. varžovų triuškinimą užbaigė Erikas Lamela.

Nuolat daug kritikos susilaukiantys „Premier“ lygos teisėjai „grybavo“ ir šiose rungtynėse. Du ar net trys įvarčiai buvo pelnyti pažeidus nuošalės taisyklę.

„Manchester City“ smuktelėjo į antrą vietą, o lyderiu šeštadienį tapo aršiausias „miestiečių“ priešininkas „Manchester United“ klubas, namuose 3:0 sutriuškinęs autsaiderę „Sunderland“ ekipą.

Įvarčius „Manchester United“ komandai pelnė Memphis Depay'us, Wayne'as Rooney ir Juanas Mata.

Londono „Arsenal“ futbolininkai išvykoje net 5:2 sutriuškino „Leicester City“ ekipą. „Leicester City“ prieš šį turą buvo vienintelė komanda, kuri „Premier“ lygoje žengė be pralaimėjimų.

„Arsenal“ futbolininkai pirmi praleido įvartį, bet sugebėjo atsitiesti. Pagaliau pasižymėjęs Alexis Sanchezas pelnė tris įvarčius, po kartą kamuolį į vartus siuntė Theo Walcottas ir Olivier Giroud. „Leicester City“ komandai abu įvarčius pelnė Jamie Vardy.

Paskutinėse šeštadienio rungtynėse vos dar vieno pralaimėjimo išvengė čempiono titulą ginantis Londono „Chelsea“ klubas, kuris išvykoje lygiosiosmis 2:2 sužaidė su vienu autsaiderių „Newcastle United“.

42 min. „Newcastle United“ į priekį išvedė Ayoze, o 60 min. rezultatą padvigubino Georginio Wijnaldumas. „Chelsea“ išsigelbėjo mačui artėjant prie pabaigos. 79 min. rezultatą sušvelnino Ramiresas, o 87 min. jį išlygino Willianas.

„Tottenham Hotspur“ 4-1 „Manchester City“

25' [0-1] Kevin de Bruyne
45' [1-1] Eric Dier
50' [2-1] Toby Alderweireld
61' [3-1] Harry Kane
79' [4-1] Erik Lamela

„Manchester United“ 3-0 „Sunderland“

45' [1-0] Memphis Depay
46' [2-0] Wayne Rooney
90' [3-0] Juan Mata

„Leicester City“ 2-5 „Arsenal“

13' [1-0] Jamie Vardy
18' [1-1] Theo Walcott
33' [1-2] Alexis Sanchez
58' [1-3] Alexis Sanchez
81' [1-4] Alexis Sanchez
89' [2-4] Jamie Vardy
90' [2-5] Olivier Giroud

„Liverpool“ 3-2 „Aston Villa“

2' [1-0] James Milner
59' [2-0] Daniel Sturridge
66' [2-1] Rudy Gestede
67' [3-1] Daniel Sturridge
71' [3-2] Rudy Gestede

„Southampton“ 3-1 „Swansea City“

11' [1-0] Virgil van Dijk
54' [2-0] Dusan Tadic
61' [3-0] Sadio Mane
83' [3-1] Gylfi Sigurdsson (iš 11 m baudinio)

„Stoke City“ 2-1 „AFC Bournemouth“

33' [1-0] Jonathan Walters
76' [1-1] Dan Gosling
84' [2-1] Mame Biram Diouf

„West Ham United“ 2-2 „Norwich City“

9' [0-1] Robert Brady
33' [1-1] Diafra Sakho
83' [1-2] Nathan Redmond
90' [2-2] Cheikhou Kouyate

„Newcastle United“ 2-2 „Chelsea“

42' [1-0] Ayoze
60' [2-0] Georginio Wijnaldum
79' [2-1] Ramires
87' [2-2] Willian