Aistruoliai buvo nepatenkinti ir teisėjo sprendimais – iš pradžių šis 25-ąją minutę skyrė 11 m baudinį į šeimininkų vartus. Jį realizavo Alexandre'as Lacazette'as. Vėliau už pražangą prieš minėtąjį M. Valbuena iš aikštės buvo pašalintas Romainas Alessandrini.

Galiausiai mačas buvo penkiolikai minučių sustabdytas. Panašu, jog pertrauka tikrai padėjo „Marseille“, nes jie sugebėjo išlyginti rezultatą net rungtyniaudami dešimtyje. Tai padarė iš „Manchester City“ pasiskolintas gynėjas Karimas Rekikas.

Praėjusio sezono bronzos medalininkai „Monaco“ futbolininkai ir toliau buksuoja – šįkart Leonardo Jardimo auklėtiniai namie pralaimėjo „Lorient“ klubui. Nepaisant to, kad šeimininkams buvo pavykę panaikinti dviejų įvarčių persvarą, pergalę pavyko išplėšti Benjaminui Moukandjo. Svečiai laimėjo rezultatu 3:2.

„Saint-Etienne“ ekipa namie užtikrintai rezultatu 2:0 nugalėjo „Nantes“ bei pakilo į trečią vietą.

„Marseille“ 1-1 „Lyon“

25' [0-1] Alexandre Lacazette (iš 11 m baudinio)
44' Romain Alessandrini („Marseille“) pašalintas iš aikštės
69' [1-1] Karim Rekik

„Monaco“ 2-3 „Lorient“

12' [0-1] Ibrahim Didier Ndong
18' [0-2] Benjamin Jeannot
21' [1-2] Almamy Toure
47' [2-2] Thomas Lemar
59' [2-3] Benjamin Moukandjo

„Bordeaux“ 1-1 „Toulouse“

23' [0-1] Adrien Regattin
77' Oscar Trejo („Toulouse“) pašalintas iš aikštės
89' [1-1] Enzo Crivelli

„Saint-Etienne“ 2-0 „Nantes“

26' [1-0] Jonathan Bamba
47' [2-0] Robert Beric