Varžovų gynybą Madrido „Real“ sugebėjo įveikti tik antrajame kėlinyje. 55 min. po Isco perdavimą kamuolį smūgiu galva į vartus pasiuntė puolėjas Karimas Benzema.

Iškovoję 10 taškų Rafaelio Benitezo auklėtiniai pakilo į pirmą turnyrinės lentelės vietą. „Real“ tašku aplenkė kol kas pergalingai žaidžiančią čempionę „Barcelona“ ekipą, kuri turo rungtynes žais sekmadienį.

Per keturis „La Liga“ futbolo čempionato turus Madrido komanda įmušė 12 įvarčių ir nepraleido nė vieno.

„Real Madrid“ 1–0 „Granada“

55' [1–0] Karim Benzema

„Valencia“ 0-0 „Real Betis“

48' Daniel Ceballos („Real Betis“) pašalintas iš aikštės

„Eibar“ 0-2 „Atletico Madrid“

62' [0-1] Angel Correa
77' [0-2] Fernando Torres

„Real Sociedad“ 2-3 „Espanyol“

20' [1-0] Imanol Agirretxe
42' Geronimo Rulli („Real Sociedad“) pašalintas iš aikštės
44' [1-1] Gerard Moreno (iš 11 m baudinio)
71' [1-2] Enzo Roco
86' [2-2] Jonathas
90' [2-3] Hernan Perez