Dešimtąją vietą jose užėmė „Aromitalia Vaiano“ komandai atstovaujanti Rasa Leleivytė, o Daiva Tušlaitė („INPA Sottoli Giusfredi“) tenkinosi 90-a pozicija.

Pirmoji Lietuvos dviratininkė 121,5 km distancijos finiše lenktynių nugalėtojai britei Elizabeth Armitstead pralaimėjo 38 sekundes, o antroji – 11 minučių bei 38 sekundes.

Etapo rezultatai:

1. Elizabeth Armitstead (D. Britanija) 3 val. 09 min. 26 sek.
2. Emma Johansson (Švedija)
3. Pauline Ferrand Prevot (Prancūzija)
4. Ashleigh Moolman-Pasio (PAR)
5. Claudia Häusler (Vokietija) tas pats laikas
...
10.Rasa Leleivytė (Lietuva) atsiliko 38 sek.
...
90.Daiva Tušlaitė (Lietuva) 11:38
...
101.Beatrice Rossato (Italija) 11:38

Galutinėje pasaulio dviračių taurės varžybų įskaitoje R. Leleivytė su 25 taškais užėmė 50-ą vietą.

Nugalėjo Didžiosios Britanijos dviratininkė E. Armitstead, aplenkusi olandę Anną Van Der Breggen ir belgę Jolien D'hoorę.

Galutinė įskaita:

1. Elizabeth Armitstead (D. Britanija) 484 tšk.
126.Anabelle Dreville (Prancūzija) 2

Devintajame „Vuelta a Espana“ dviratininkų lenktynių etape Gediminas Bagdonas buvo 159-as

70-ą kartą Ispanijoje vykstančių daugiadienių „Vuelta a Espana“ daugiadienių dviratininkų lenktynių devintajame etape 159-as sekmadienį finišavo „AG2R La Mondiale“ ekipos narys Gediminas Bagdonas.

Lietuvos dviratininkas 168,3 km distancijos finiše 19 minučių bei 9 sekundes pralaimėjo etapą laimėjusiam bei lenktynių lyderiu bendrojoje įskaitoje tapusiam olandui Tomui Dumoulinui.

Antrąją vietą sekmadienį lenktynėse užėmė britas Chrisas Froome'as, o trečiąja pozicija tenkinosi ispanas Joaquimas Rodriguezas.

1. Tom Dumoulin (Olandija) 4 val. 09 min. 55 sek.
2. Chris Froome (D. Britanija) atsiliko 2 sek.
182.Vladimir Isajčev (Rusija) 26:46

Bendrojoje įskaitoje į 180-ą poziciją pakilusį G. Bagdoną nuo lyderio olando Tomo Dumoulino skiria jau 1 valanda 58 minutės bei 46 sekundės.