65 min. Bakary Sako išvedė svečius į priekį. Ir nors 79 min. „Chelsea“ naujokas Radamelis Falcao rezultatą išlygino, dar po poros minučių pergalę svečiams atnešė tikslus Joelio Wardo smūgis.

„Chelsea“ treneriui Jose Mourinho tai buvo 200-osios rungtynės Anglijos „Premier“ lygoje ir 100-osios, žaistos namuose. J. Mourinho vadovaujama komanda savajame „Stamford Bridge“ stadione Anglijos pirmenybėse iki šiol buvo pralaimėjusi tik kartą.

Ketvirtą pergalę iš eilės iškovojo lyderis „Manchester City“ klubas, namuose 2:0 įveikęs „Watford“ komandą. Tarp šios ekipos atsarginių buvo ir Lietuvos rinktinės vartininkas Giedrius Arlauskis.

Pirmą kėlinį svečiai „Watford“ futbolininkai atsilaikė, tačiau iškart po pertraukos kamuolį į vartus pasiuntė pirmą kartą oficialiose varžybose pasižymėjęs „Manchester City“ naujokas Raheemas Sterlingas, o 56 min. pergalę įtvirtino Fernandinho.

Pirmoje šeštadienio dvikovoje „Newcastle United“ futbolininkai priėmė prieš sezoną viena favoričių vadintą Londono „Arsenal“ komandą.

Pirmajame kėlinyje itin grubiai žaidę „Newcastle United“ žaidėjai prieš save išvydo tris geltonas ir vieną raudoną kortelę.

Mačo teisėjas Andre Marrineris 13-ą susitikimo minutę į šeimininkų vartus neskyrė akivaizdaus 11 m baudinio. Florianas Thauvinas iš nugaros užlipęs ant kojos Hectorui Bellerinui galėjo ją ir sulaužyti, bet teisėjas grubios pražangos nesugebėjo pamatyti.

Alexas Oxlade'as Chamberlainas

Dar po kelių minučių A. Marrineris siautėjusius šeimininkus nusprendė paauklėti ir už dar vieną grubią pražangą iš aikštės išvijo Aleksandarą Mitrovičių.

Kiekybinę persvarą turėję „Arsenal“ futbolininkai į priekį išsiveržė tik antrajame kėlinyje. 52 min. po Alexo Oxlade'o-Chamberlaino smūgio kamuolys į vartus įskriejo nuo „United“ gynėjo Fabricio Coloccini kojos.

„Arsenal“ puolimo žvaigždės Theo Walcottas bei Olievier Giroud įvarčių iš puikiausių padėčių ir toliau nemuša, tad rungtynės ir baigėsi minimalia svečių persvara.

Triuškinantį pralaimėjimą namuose patyrė „Liverpool“ komanda, net 0:3 nusileidusi banguotai šiame sezone rungtyniaujančiai „West Ham United“ ekipai.

Įvarčius nugalėtojams mušė Manuelis Lanzini, Markas Noble'as ir Diafra Sakho. 53 min. iš aikštės buvo pašalintas Philippe'as Coutinho („Liverpool“), o 79 min. raudoną kortelę išvydo ir M. Noble'as („West Ham United“).

„Chelsea“ 1-2 „Crystal Palace“

65' [0-1] Bakary Sako
79' [1-1] Radamel Falcao
81' [1-2] Joel Ward

„Manchester City“ 2-0 „Watford“

47' [1-0] Raheem Sterling
56' [2-0] Fernandinho

„Newcastle United“ 0-1 „Arsenal“

16' Aleksandar Mitrovič („Newcastle United“) parodyta raudona kortelė
52' [0-1] Fabricio Coloccini (į savus vartus)

„Liverpool“ 0-3 „West Ham United“

3' [0-1] Manuel Lanzini
29' [0-2] Mark Noble
53' Philippe Coutinho („Liverpool“) pašalintas iš aikštės
79' Mark Noble („West Ham United“) pašalintas iš aikštės
90' [0-3] Diafra Sakho

„AFC Bournemouth“ 1-1 „Leicester City“

24' [1-0] Callum Wilson
86' [1-1] Jamie Vardy (iš 11 m baudinio)

„Aston Villa“ 2-2 „Sunderland“

8' [0-1] Yann M'Vila
11' [1-1] Scott Sinclair (iš 11 m baudinio)
41' [2-1] Scott Sinclair
52' [2-2] Jeremain Lens

„Stoke City“ 0-1 „West Bromwich Albion“

25' Ibrahim Afellay („Stoke City“) parodyta raudona kortelė
31' Charlie Adam („Stoke City“) parodyta raudona kortelė
45' [0-1] Jose Salomon Rondon

„Tottenham Hotspur“ 0-0 „Everton“