Vyrų 200 metrų bėgimo trečiame atrankos bėgime trečias finišavo Kostas Skrabulis (21,51 sek,), kuris dvidešimtu rezultatu pateko į antrą ratą tarp 32 dalyvių.

Antrame rate K. Skrabulis (21,73 sek,) finišavo septintas savo bėgime, liko 23-ias tarp 31-o dalyvio ir į pusfinalį nepateko.

Kitas Lietuvos bėgikas šioje rungtyje - Lukas Gaudutis - pirmame iš devynių atrankos bėgimų finišavo penktas (21,99 sek.), o galutinėje įskaitoje tarp 63-ijų dalyvių liko 43-ias.

200 metrų kvalifikacinėse varžybose greičiausiai bėgo italas Davide Manenti (20,82 sek.), japonas Kotaro Taniguchi (20,90 sek.) ir rusas Viačeslavas Kolesničenka (21,00 sek.).

Moterų 100 metrų barjerinio bėgimo finale tarp aštuonių bėgikių nebus penkių Universiadų dalyvės Sonatos Tamošaitytės. Trečiame atrankos bėgime ji finišavo trečia (13,78 sek.), o galutinėje įskaitoje tarp 24-irių bėgikių dešimtą poziciją pasidalijo su Fiona Morrison iš Naujosios Zelandijos.

2007 metų universiadoje S. Tamošaitytė buvo užėmusi 21-ą vietą, 2009 - 2, 2011 - 11, o 2013 - 8.

Ketvirtadienį lengvosios atletikos moterų 100 metrų pusfinalyje bėgo Karolina Deliautaitė ir Lina Grinčikaitė-Samuolė. Į finalą pateko L. Grinčikaitė-Samuolė, kuri trečiame pusfinalio bėgime finišavo antra (11,46 sek.). Tai - geriausias klaipėdietės sezono rezultatas. L. Grinčikaitė-Samuolė buvo ketvirta tarp aštuonių į finalą patekusių sprinterių.

Greičiau už lietuvę pusfinalyje bėgo tik Viktorija Ziabkina (11,27 sek.) iš Kazachstano, Jamaikos atstovė Shimayra Williams (11,42 sek.) ir rusė Jelena Kozlova (11,43 sek.).

Finale L. Grinčikaitė-Samuolė nuotolį nubėgo per 11,49 sekundės ir liko ketvirta. Ją aplenkė tik čempione tapusi V. Ziabkina (11,23 sek.), sidabrą iškovojusi Jamaikos atstovė Sh. Williams (11,46 sek.) ir J. Kozlova (11,47 sek.).

Jei L. Grinčikaitei-Samuolei būtų pavykę pakartoti pusfinalio rezultatą - 11,46 sekundės - ji būtų laimėjusi medalį.

K. Deliautaitė antrame pusfinalyje buvo tik šešta (11,99) ir į finalą nepateko. K. Deliautaitė liko 20-a tarp 23-ijų dalyvių.

Asmeninį sezono rekordą moterų 400 metrų bėgimo pusfinalyje pagerinusi Eva Misiūnaitė (54,88 sek.) liko šešta savo bėgime ir 17-a tarp 24-ių dalyvių.

Sėkmingai moterų 800 metrų pusfinalio bėgime startavo ir į finalą pateko Eglė Balčiūnaitė. Ji sugaišo 2 minutes 1,63 sekundės ir, pagerinusi asmeninį sezono rekordą, antrame bėgime finišavo trečia ir buvo trečia ir tarp į finalą patekusių aštuonių sportininkių. Greičiau už lietuvę bėgo tik naujazelandietė Angela Kate Petty (2:00,74) ir Docus Ajok (2:01,26) iš Ugandos.

Pirmame pusfinalio bėgime startavusi Natalija Piliušina sugaišo 2 minutes 4,84 sekundės ir buvo šešta savo bėgime ir tik trylikta tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių. Iki finalo aštuntuko jai pritrūko 1,55 sekundės.

Ketvirtadienį 5000 metrų bėgimo atrankoje dar varžėsi Monika Juodeškaitė. Ji nuotolį įveikė per 16 min. 41,25 sek., savo antrame bėgime užėmė septintą vietą ir pateko į finalą.

Plaukikas J. Bilis finišavo 22-as

Kvandžu, liepos 9 d. (BNS). Plaukimo varžybose ketvirtadienį 22-ą vietą vyrų 50 metrų laisvu stiliumi kvalifikacinėse varžybose užėmė Justinas Bilis, o Jevgenijus Rogožinas tarp 78 dalyvių buvo 32-as.

J. Bilis septintame atrankos plaukime finišavo antras - 23,24 sek., o J. Rogožinas aštuntame užėmė ketvirtą vietą - 23,50 sek.

50 metrų laisvu stiliumi kvalifikacinėse varžybose greičiausiai plaukė ir favoritais tarp šešiolikos pusfinalio dalyvių bus amerikietis Sethas Stubblefieldas (22,41 sek.), rusas Olegas Tichobajevas (22,57 sek.) ir dar vienas JAV plaukikas Paulas Powersas (22,58 sek.).

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (3)