Pasak pranešimo, sprinto rungties (12 dalyvių) atrankos varžybose S. Krupeckaitė buvo antra (11,381 sek.), o 19-metė Miglė Marozaitė – septinta (11,780 sek.).

Ketvirtfinalyje Simona 2-0 nugalėjo Miglę, pusfinalyje taip pat 2-0 įveikė ukrainietę Liubovę Basovą, o finale du kartus buvo greitesnė už ispanę Tanią Calvo.

M. Marozaitė užėmė penktą vietą. Ji laimėjo važiavimą dėl 5-8 vietų.

Keirino rungtyje (14 dalyvių) Miglė buvo ketvirta.

Komandų sprinto (5 komandos) atrankos varžybose S. Krupeckaitė ir M. Marozaitė buvo pirmos, o finale įveikė ukrainietes L. Basovą ir Alioną Starikovą. Trečią vietą užėmė Lenkijos atstovės.

Vyrų keirino rungtyje (30 dalyvių) 20-metis Vasilijus Lendelis užėmė aštuntą vietą. Jis važiavime dėl 7-12 vietų finišavo antras.

Varžybose Lenkijoje dar dalyvavo 20-metis Svajūnas Jonauskas ir 18-metis Paulius Gustys.

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (2)